Meisjes C1
2e in poule Oost Nederland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
0
Zwolle MO14-5
3
Mezen MO14-2
1
Flevoland MO14-1
2
Apeldoorn MO14-3
3
Ares MO14-2
1
Kampen MO14-2
Zaterdag 16 maart
2
Ares MO14-2
3
Flevoland MO14-1
4
Apeldoorn MO14-3
3
Zwolle MO14-5
5
Mezen MO14-2
1
Kampen MO14-2
Zaterdag 9 maart
6
Mezen MO14-2
1
Apeldoorn MO14-3
2
Kampen MO14-2
4
Flevoland MO14-1
1
Zwolle MO14-5
2
Ares MO14-2
Zaterdag 2 maart
0
Ares MO14-2
5
Mezen MO14-2
4
Flevoland MO14-1
0
Zwolle MO14-5
3
Apeldoorn MO14-3
1
Kampen MO14-2
Wedstrijdschema
Mezen MO14-2
MO14-1
Uit
06-04-2024
08:50
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1319087
Locatie: Sportpark Parkweg, Harderwijk
Zwolle MO14-5
MO14-1
Uit
13-04-2024
11:45
Nieuwenhuijse(veld 6) (Zandveld)
Nr. 1319089
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
MO14-1
Kampen MO14-2
Thuis
20-04-2024
10:30
Veld: KG1
Nr. 1319094
Scheidsrechters: Maurits Frizo, Vera van Liere
MO14-1
Ares MO14-2
Thuis
25-05-2024
16:15
Veld: KG3
Nr. 1319095
Scheidsrechters: Mees van de Rijdt, Marit van Berkum
Apeldoorn MO14-3
MO14-1
Uit
01-06-2024
14:20
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1319098
Locatie: Sportpark Orderbos, Apeldoorn
MO14-1
Mezen MO14-2
Thuis
08-06-2024
12:30
Veld: KG1
Nr. 1319102
Scheidsrechters: Jasper Lips, Carsten Bongaarts
Poule stand (2e in poule Oost Nederland - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Mezen MO14-2 | 4 | 4 | 0 | 0 | 19 | 2 | 0 | 12 |
2. | Flevoland MO14-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 12 | 6 | 0 | 9 |
3. | Apeldoorn MO14-3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 11 | 0 | 9 |
4. | Ares MO14-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 10 | 0 | 6 |
5. | Zwolle MO14-5 | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | 13 | 0 | 0 |
6. | Kampen MO14-2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 5 | 15 | 0 | 0 |
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
wo
18:00
-
19:15
Veld 3 (Zandveld) (CD)
Matthijs
vr
19:15
-
20:30
Veld 1 (Waterveld) (AB)
Roos
Overige activiteiten
Zaterdag 20 april
08:30 – 11:00
Kantinedienst 1: Flevoland MO14-1
Zaterdag 8 juni
11:00 – 13:30
Kantinedienst 2: Flevoland MO14-1
Team resultaten
Zwoll | Kampe | Ares | Flevo | Apeld | Mezen | |
Zwolle MO14-5 | 1 - 2 | 0 - 3 | ||||
Kampen MO14-2 | 2 - 4 | |||||
Ares MO14-2 | 3 - 1 | 2 - 3 | 0 - 5 | |||
Flevoland MO14-1 | 4 - 0 | 1 - 2 | ||||
Apeldoorn MO14-3 | 4 - 3 | 3 - 1 | ||||
Mezen MO14-2 | 5 - 1 | 6 - 1 |