Meisjes C1

1e in poule Meisjes C najaarscompetitie 1e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule Meisjes C najaarscompetitie 1e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Flevoland MC15401266012
2.Hattem MC15401228012
3.Apeldoorn MC2530213809
4.Zwolle MC3521271307
5.Deventer MC3511372404
6.Mezen MC2500531900

Spelers (14)

Team resultaten

ZwollDevenApeldHatteFlevoMezen
Zwolle MC31 - 51 - 5
Deventer MC32 - 22 - 30 - 11
Apeldoorn MC20 - 15 - 23 - 0
Hattem MC16 - 06 - 0
Flevoland MC13 - 22 - 3
Mezen MC21 - 22 - 30 - 5