Meisjes C2

1e in poule Meisjes C najaarscompetitie 3e klasse A
3e in poule Meisjes C voorcompetitie 3e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 november
0
Zwolle MC8
9
Flevoland MC2
1
Ommen MC2
12
Zwolle MC4
0
Dalfsen MC1
6
Apeldoorn MC3
Zaterdag 9 november
0
Apeldoorn MC3
0
Flevoland MC2
3
Zwolle MC4
0
Zwolle MC8
3
Dalfsen MC1
3
Ommen MC2
Zaterdag 2 november
3
Zwolle MC8
0
Dalfsen MC1
5
Flevoland MC2
1
Zwolle MC4
1
Ommen MC2
2
Apeldoorn MC3

Wedstrijdschema

MC2
Ommen MC2
Thuis
23-11-2019 14:00
Veld: KG3
Nr. 305125
Scheidsrechters: Roos Wilke, Marit van Dekken
Dalfsen MC1
MC2
Uit
30-11-2019 14:10
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 305127

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Flevoland MC2321014107
2.Apeldoorn MC332108107
3.Zwolle MC4320116606
4.Zwolle MC8310231203
5.Dalfsen MC1301231201
6.Ommen MC2301251701
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Mezen MC35500256015
2.Zwolle MC65401355012
3.Flevoland MC2530233409
4.Dalfsen MC1511352104
5.Mezen MC4510454903
6.Hattem MC2501442201

Spelers (14)

Trainingen

ma
18:00
-
19:15
Veld 1 (Waterveld) (CD)
Justin K / Daan W
do
19:00
-
20:15
Veld 3 (Zandveld) (CD)
Roos
Volledig schema

Team resultaten

OmmenZwollZwollFlevoDalfsApeld
Ommen MC21 - 121 - 2
Zwolle MC80 - 93 - 0
Zwolle MC43 - 0
Flevoland MC25 - 1
Dalfsen MC13 - 30 - 6
Apeldoorn MC30 - 0
ZwollMezenMezenHatteFlevoDalfs
Zwolle MC614 - 02 - 39 - 0
Mezen MC40 - 114 - 11 - 2
Mezen MC35 - 1
Hattem MC22 - 40 - 4
Flevoland MC21 - 221 - 0
Dalfsen MC11 - 81 - 10 - 6