Meisjes C2

5e in poule Meisjes C voorcompetitie 3e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 september
1
Flevoland MC2
2
Zwolle MC6
1
Mezen MC4
2
Dalfsen MC1
2
Hattem MC2
4
Mezen MC3
Zaterdag 7 september
14
Zwolle MC6
0
Mezen MC4
1
Dalfsen MC1
1
Hattem MC2

Wedstrijdschema

Dalfsen MC1
MC2
Uit
21-09-2019 11:00
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 233622
MC2
Mezen MC4
Thuis
28-09-2019 10:45
Veld: KG2
Nr. 233627
Hattem MC2
MC2
Uit
05-10-2019 10:45
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 233628

Poule stand (5e in poule Meisjes C voorcompetitie 3e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zwolle MC6220016106
2.Mezen MC322006306
3.Dalfsen MC121103204
4.Hattem MC220113501
5.Flevoland MC220022400
6.Mezen MC4200211600

Trainingen

ma
18:00
-
19:15
Veld 1 (Waterveld) (CD)
Justin K / Daan W
do
19:00
-
20:15
Veld 3 (Zandveld) (CD)
Roos
Volledig schema

Team resultaten

ZwollMezenMezenHatteFlevoDalfs
Zwolle MC614 - 0
Mezen MC41 - 2
Mezen MC3
Hattem MC22 - 4
Flevoland MC21 - 2
Dalfsen MC11 - 1