Meisjes C2
Uitslag
Zaterdag 23 maart
2
Mezen MO14-5
4
Meppel MO14-4
1
Flevoland MO14-2
1
Zwolle MO14-10
6
Apeldoorn MO14-4
1
Ares MO14-5
Zaterdag 16 maart
2
Zwolle MO14-10
1
Mezen MO14-5
3
Apeldoorn MO14-4
2
Flevoland MO14-2
Zaterdag 9 maart
2
Mezen MO14-5
1
Apeldoorn MO14-4
1
Ares MO14-5
8
Flevoland MO14-2
3
Meppel MO14-4
3
Zwolle MO14-10
Zaterdag 2 maart
1
Apeldoorn MO14-4
0
Meppel MO14-4
9
Zwolle MO14-10
0
Ares MO14-5
8
Flevoland MO14-2
1
Mezen MO14-5
Wedstrijdschema
Meppel MO14-4
MO14-2
Uit
06-04-2024
13:45
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1319547
Locatie: Sportpark Koedijkslanden, Meppel
Mezen MO14-5
MO14-2
Uit
13-04-2024
13:35
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 1319549
Locatie: Sportpark Parkweg, Harderwijk
MO14-2
Ares MO14-5
Thuis
20-04-2024
14:15
Veld: KG3
Nr. 1319554
Scheidsrechters: Jasper Lips, Ruben Hillebrand
MO14-2
Apeldoorn MO14-4
Thuis
25-05-2024
14:30
Veld: KG1
Nr. 1319555
Scheidsrechters: Pascal Kroezen, Esmée Goense
Zwolle MO14-10
MO14-2
Uit
01-06-2024
11:30
Nieuwenhuijse(veld 6) (Zandveld)
Nr. 1319558
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
MO14-2
Meppel MO14-4
Thuis
08-06-2024
10:30
Veld: KG1
Nr. 1319562
Scheidsrechters: Maurits Frizo, Luuk 't Hoen
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Apeldoorn MO14-4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 5 | 0 | 9 |
2. | Zwolle MO14-10 | 4 | 2 | 2 | 0 | 15 | 5 | 0 | 8 |
3. | Flevoland MO14-2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 19 | 6 | 0 | 7 |
4. | Meppel MO14-4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 6 | 0 | 4 |
5. | Mezen MO14-5 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 15 | 0 | 3 |
6. | Ares MO14-5 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 23 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Meppel MO14-3 | 5 | 5 | 0 | 0 | 22 | 7 | 0 | 15 |
2. | Zwolle MO14-6 | 5 | 4 | 0 | 1 | 31 | 7 | 0 | 12 |
3. | Kampen MO14-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 17 | 11 | 0 | 9 |
4. | Flevoland MO14-2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 12 | 25 | 0 | 4 |
5. | Hardenberg MO14-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | 18 | 0 | 3 |
6. | Ommen MO14-1-mix | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 24 | 0 | 1 |
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
19:15
-
20:30
Veld 1 (Waterveld) (CD)
Sherine
wo
19:15
-
20:30
Veld 2 (Zandveld) (CD)
Erna
Overige activiteiten
Zaterdag 25 mei
16:00 – 00:00
Kantinedienst 5: Flevoland MO14-2
Zaterdag 8 juni
08:30 – 11:00
Kantinedienst 1: Flevoland MO14-2
Team resultaten
Mezen | Meppe | Zwoll | Ares | Flevo | Apeld | |
Mezen MO14-5 | 2 - 4 | 2 - 1 | ||||
Meppel MO14-4 | 3 - 3 | |||||
Zwolle MO14-10 | 2 - 1 | 9 - 0 | ||||
Ares MO14-5 | 1 - 8 | |||||
Flevoland MO14-2 | 8 - 1 | 1 - 1 | ||||
Apeldoorn MO14-4 | 1 - 0 | 6 - 1 | 3 - 2 |
Harde | Zwoll | Meppe | Ommen | Flevo | Kampe | |
Hardenberg MO14-2 | 0 - 6 | 1 - 5 | 1 - 2 | |||
Zwolle MO14-6 | 2 - 3 | 10 - 2 | 4 - 2 | |||
Meppel MO14-3 | 5 - 0 | 5 - 1 | ||||
Ommen MO14-1-mix | 1 - 3 | 0 - 9 | ||||
Flevoland MO14-2 | 4 - 2 | 3 - 4 | 2 - 2 | |||
Kampen MO14-1 | 5 - 0 | 7 - 1 |