Meisjes C3

6e in poule Meisjes C voorcompetitie 4e klasse G
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 5 oktober
1
Meeuwen MC2
6
HCHN MC3
3
Twello MC4
5
Ares MC6
0
Flevoland MC3
5
Zwolle MC11
Zaterdag 28 september
1
Zwolle MC11
2
Meeuwen MC2
11
Ares MC6
0
Flevoland MC3
2
HCHN MC3
1
Twello MC4

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule Meisjes C voorcompetitie 4e klasse G)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HCHN MC35500252015
2.Ares MC654012810012
3.Twello MC4530220909
4.Meeuwen MC2511361804
5.Zwolle MC11510482003
6.Flevoland MC3501423001

Spelers (14)

Trainingen

wo
16:30
-
17:30
Veld 1 (Waterveld) (AB)
Nina
do
18:45
-
20:00
Veld 2 (Zandveld) (CD)
Erna
Volledig schema

Team resultaten

TwellHCHN ZwollAres MeeuwFlevo
Twello MC45 - 03 - 5
HCHN MC32 - 15 - 08 - 0
Zwolle MC112 - 81 - 2
Ares MC60 - 411 - 0
Meeuwen MC21 - 61 - 61 - 4
Flevoland MC30 - 51 - 1