Meisjes C3

4e in poule Meisjes C najaarscompetitie 4e klasse B
6e in poule Meisjes C voorcompetitie 4e klasse G
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 november
3
Meeuwen MC2
0
Zwolle MC10
9
Kampen MC2
0
HCHN MC2
6
Mezen MC5
2
Flevoland MC3
Zaterdag 9 november
3
Mezen MC5
2
Kampen MC2
3
Flevoland MC3
0
Zwolle MC10
Zaterdag 2 november
2
Zwolle MC10
2
HCHN MC2
0
Meeuwen MC2
5
Mezen MC5
10
Kampen MC2
0
Flevoland MC3

Wedstrijdschema

Meeuwen MC2
MC3
Uit
23-11-2019 09:30
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 293715
MC3
HCHN MC2
Thuis
30-11-2019 12:45
Veld: KG1
Nr. 293717

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Mezen MC5330014409
2.Kampen MC2320121306
3.Meeuwen MC232017706
4.Flevoland MC3310251603
5.Zwolle MC1030122801
6.HCHN MC2301241501
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HCHN MC35500252015
2.Ares MC654012810012
3.Twello MC4530220909
4.Meeuwen MC2511361804
5.Zwolle MC11510482003
6.Flevoland MC3501423001

Spelers (13)

Trainingen

wo
16:30
-
17:30
Veld 1 (Waterveld) (AB)
Nina
do
18:45
-
20:00
Veld 2 (Zandveld) (CD)
Erna
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 30 november
11:30 – 14:30
Kantinedienst 2 door: Meisjes C3

Team resultaten

MezenZwollMeeuwKampeHCHN Flevo
Mezen MC53 - 26 - 2
Zwolle MC102 - 2
Meeuwen MC20 - 53 - 0
Kampen MC29 - 010 - 0
HCHN MC2
Flevoland MC33 - 0
TwellHCHN ZwollAres MeeuwFlevo
Twello MC45 - 03 - 5
HCHN MC32 - 15 - 08 - 0
Zwolle MC112 - 81 - 2
Ares MC60 - 411 - 0
Meeuwen MC21 - 61 - 61 - 4
Flevoland MC30 - 51 - 1