Meisjes C4

6e in poule Meisjes C voorcompetitie 4e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 september
5
Zwolle MC5
0
Kampen MC2
4
Ares MC5
2
Mezen MC5
4
Meppel MC3
2
Flevoland MC4
Zaterdag 7 september
3
Mezen MC5
2
Meppel MC3
2
Kampen MC2
3
Ares MC5

Wedstrijdschema

MC4
Mezen MC5
Thuis
21-09-2019 14:15
Veld: KG2
Nr. 236988
Scheidsrechters: Marit van Berkum, Isa van Wees
MC4
Ares MC5
Thuis
28-09-2019 12:45
Veld: KG1
Nr. 236992
Kampen MC2
MC4
Uit
05-10-2019 12:10
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 236996

Poule stand (6e in poule Meisjes C voorcompetitie 4e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zwolle MC5220017006
2.Ares MC522007406
3.Meppel MC321016503
4.Mezen MC521015603
5.Kampen MC220022800
6.Flevoland MC4200221600

Spelers (1)

Trainingen

ma
17:00
-
18:00
Veld 1 (Waterveld) (CD)
Nicky/Nienke
di
18:30
-
19:45
Veld 2 (Zandveld) (CD)
Erna
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 28 september
11:30 – 14:30
Kantinedienst 2 door: Meisjes C4

Team resultaten

MezenZwollAres FlevoKampeMeppe
Mezen MC53 - 2
Zwolle MC55 - 0
Ares MC54 - 2
Flevoland MC4
Kampen MC22 - 3
Meppel MC34 - 2