Meisjes C4

6e in poule Meisjes C najaarscompetitie 4e klasse A
6e in poule Meisjes C voorcompetitie 4e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 november
1
Meppel MC3
2
Mezen MC4
8
Coevorden MC1
0
Zwolle MC9
0
Flevoland MC4
7
Hardenberg MC1
Zaterdag 9 november
2
Zwolle MC9
1
Mezen MC4
10
Coevorden MC1
0
Flevoland MC4
5
Hardenberg MC1
1
Meppel MC3
Zaterdag 2 november
0
Meppel MC3
8
Coevorden MC1
0
Flevoland MC4
1
Zwolle MC9
1
Mezen MC4
14
Hardenberg MC1

Wedstrijdschema

Mezen MC4
MC4
Uit
23-11-2019 11:05
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 290055
MC4
Meppel MC3
Thuis
30-11-2019 11:00
Veld: KG1
Nr. 290057

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Coevorden MC1330026009
2.Hardenberg MC1330026209
3.Zwolle MC932013906
4.Mezen MC4310241703
5.Meppel MC3300321500
6.Flevoland MC4300301800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zwolle MC55500442015
2.Kampen MC25212191107
3.Ares MC55212111507
4.Meppel MC35203102106
5.Mezen MC55113102204
6.Flevoland MC4511362904

Spelers (13)

Trainingen

ma
17:00
-
18:00
Veld 1 (Waterveld) (CD)
Nicky/Nienke
di
18:30
-
19:45
Veld 2 (Zandveld) (CD)
Erna
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 30 november
08:30 – 11:30
Kantinedienst 1 door: Meisjes C4

Team resultaten

ZwollFlevoMeppeCoevoMezenHarde
Zwolle MC92 - 1
Flevoland MC40 - 10 - 7
Meppel MC30 - 81 - 2
Coevorden MC18 - 010 - 0
Mezen MC41 - 14
Hardenberg MC15 - 1
MezenZwollAres FlevoKampeMeppe
Mezen MC52 - 23 - 2
Zwolle MC511 - 17 - 15 - 0
Ares MC54 - 22 - 3
Flevoland MC41 - 1
Kampen MC22 - 310 - 05 - 1
Meppel MC30 - 94 - 2