Meisjes C4

6e in poule Meisjes C voorcompetitie 4e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

MC4
Zwolle MC9
Thuis
07-03-2020 11:00
Veld: KG3
Nr. 428797
Mezen MC4
MC4
Uit
14-03-2020 15:00
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 430871
MC4
Kampen MC2
Thuis
21-03-2020 16:45
Veld: KG1
Nr. 430873
Epe MC1
MC4
Uit
28-03-2020
Nr. 430876
MC4
MC4
Thuis
04-04-2020 16:45
Veld: KG1
Nr. 430879
Zwolle MC9
MC4
Uit
18-04-2020
Nr. 430883
MC4
Mezen MC4
Thuis
09-05-2020
Nr. 430886
Kampen MC2
MC4
Uit
16-05-2020 09:30
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 430889
MC4
Epe MC1
Thuis
06-06-2020
Nr. 430892
MC4
MC4
Uit
13-06-2020
Nr. 430896

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Meisjes C Lente 4e klasse B".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zwolle MC55500442015
2.Kampen MC25212191107
3.Ares MC55212111507
4.Meppel MC35203102106
5.Mezen MC55113102204
6.Flevoland MC4511362904

Spelers (13)

Trainingen

ma
17:00
-
18:00
Veld 1 (Waterveld) (CD)
Nicky/Nienke
di
18:30
-
19:45
Veld 2 (Zandveld) (CD)
Erna
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 21 maart
16:45 – 18:45
Kantinediens 4 door: Meisjes C4
Zaterdag 4 april
16:45 – 18:45
Kantinediens 4 door: Meisjes C4

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Meisjes C Lente 4e klasse B".

MezenZwollAres FlevoKampeMeppe
Mezen MC52 - 23 - 2
Zwolle MC511 - 17 - 15 - 0
Ares MC54 - 22 - 3
Flevoland MC41 - 1
Kampen MC22 - 310 - 05 - 1
Meppel MC30 - 94 - 2