Meisjes C4

6e in poule Meisjes C voorcompetitie 4e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

MC4
Epe
Thuis
06-06-2020 12:00
Nr. 430892
AFGELAST,
MC4
Uit
13-06-2020 12:00
Nr. 430896
AFGELAST,

Poule stand (6e in poule Meisjes C voorcompetitie 4e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zwolle MC55500442015
2.Kampen MC25212191107
3.Ares MC55212111507
4.Meppel MC35203102106
5.Mezen MC55113102204
6.Flevoland MC4511362904

Spelers (13)

Trainingen

di
16:30
-
17:45
Veld 1 (Waterveld) (ABCD)
Erna en Nicky
Volledig schema

Team resultaten

MezenZwollAres FlevoKampeMeppe
Mezen MC52 - 23 - 2
Zwolle MC511 - 17 - 15 - 0
Ares MC54 - 22 - 3
Flevoland MC41 - 1
Kampen MC22 - 310 - 05 - 1
Meppel MC30 - 94 - 2