Meisjes D1

4e in poule Meisjes D voorcompetitie 1e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 5 oktober
8
Flevoland MD1
2
Bully MD2
11
Mezen MD1
0
Deventer MD3
4
Doetinchem MD1
3
Zwolle MD2
Zaterdag 28 september
3
Bully MD2
8
Doetinchem MD1
2
Deventer MD3
5
Flevoland MD1
1
Zwolle MD2
2
Mezen MD1
Zaterdag 21 september
3
Mezen MD1
2
Doetinchem MD1
5
Bully MD2
2
Deventer MD3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule Meisjes D voorcompetitie 1e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Mezen MD15500234015
2.Doetinchem MD154012812012
3.Zwolle MD2530224909
4.Flevoland MD15203171406
5.Bully MD25104113403
6.Deventer MD3500563600

Spelers (15)

Trainingen

wo
16:30
-
17:30
Veld 1 (Waterveld) (CD)
Jeroen
vr
18:00
-
19:15
Veld 1 (Waterveld) (AB)
Marissa / Lisa
Volledig schema

Team resultaten

ZwollDevenBullyFlevoDoetiMezen
Zwolle MD213 - 11 - 2
Deventer MD31 - 52 - 5
Bully MD25 - 23 - 80 - 3
Flevoland MD18 - 2
Doetinchem MD14 - 310 - 1
Mezen MD111 - 04 - 13 - 2