Meisjes D1

4e in poule Meisjes D voorcompetitie 1e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule Meisjes D voorcompetitie 1e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Mezen MD15500234015
2.Doetinchem MD154012812012
3.Zwolle MD2530224909
4.Flevoland MD15203171406
5.Bully MD25104113403
6.Deventer MD3500563600

Spelers (14)

Team resultaten

ZwollDevenBullyFlevoDoetiMezen
Zwolle MD213 - 11 - 2
Deventer MD31 - 52 - 5
Bully MD25 - 23 - 80 - 3
Flevoland MD18 - 2
Doetinchem MD14 - 310 - 1
Mezen MD111 - 04 - 13 - 2