Meisjes D1

2e in poule Meisjes D 2e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

MD1
Kampen MD1
Thuis
30-01-2022 09:30
Nr. 616671
Locatie: Dok, 't, DRONTEN - veld 2 Zaalleiding: Flevoland
QuickStick MD2
Sneek MD2
Thuis
30-01-2022 10:20
Nr. 616673
Locatie: Dok, 't, DRONTEN - veld 2 Zaalleiding: Flevoland
Zwolle MD3
Kampen MD1
Thuis
30-01-2022 11:10
Nr. 616674
Locatie: Dok, 't, DRONTEN - veld 2 Zaalleiding: Flevoland
Sneek MD2
Sneek MD1
Thuis
30-01-2022 12:00
Nr. 616675
Locatie: Dok, 't, DRONTEN - veld 2 Zaalleiding: Flevoland
QuickStick MD2
Zwolle MD3
Thuis
30-01-2022 12:50
Nr. 616672
Locatie: Dok, 't, DRONTEN - veld 2 Zaalleiding: Flevoland
MD1
Sneek MD1
Thuis
30-01-2022 13:40
Nr. 616670
Locatie: Dok, 't, DRONTEN - veld 2 Zaalleiding: Flevoland
Zwolle MD3
MD1
Uit
06-02-2022 11:10
veld 1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 616682
Locatie: Cellesbroek, KAMPEN - veld 1 Zaalleiding: Kampen
MD1
QuickStick MD2
Thuis
06-02-2022 12:50
Nr. 616679
Locatie: Cellesbroek, KAMPEN - veld 1 Zaalleiding: Kampen
Kampen MD1
MD1
Uit
13-02-2022 12:50
veld 2 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 616681
Locatie: De Spil, NIEUWLEUSEN - veld 2 Zaalleiding: Zwolle
Sneek MD2
MD1
Uit
13-02-2022 14:30
veld 2 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 616685
Locatie: De Spil, NIEUWLEUSEN - veld 2 Zaalleiding: Zwolle

Poule stand (2e in poule Meisjes D 2e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Sneek MD2220011006
2.Flevoland MD1211010204
3.Kampen MD121015903
4.Quick Stick MD220203302
5.Sneek MD120114601
6.Zwolle MD3200201300

Spelers (14)

Team resultaten

ZwollSneekSneekFlevoQuickKampe
Zwolle MD3
Sneek MD25 - 06 - 0
Sneek MD1
Flevoland MD18 - 0
Quick Stick MD21 - 12 - 2
Kampen MD15 - 3