Meisjes D2

4e in poule Meisjes D najaarscompetitie 2e klasse H
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 november
1
Zwolle MD9
7
Deventer MD4
3
HCHN MD1
1
Flevoland MD2
0
Zutphen MD3
5
Epe MIX MD1
Zaterdag 9 november
8
Epe MIX MD1
1
Zwolle MD9
0
Flevoland MD2
1
Deventer MD4
11
HCHN MD1
0
Zutphen MD3
Zaterdag 2 november
2
Zwolle MD9
7
HCHN MD1
2
Zutphen MD3
2
Flevoland MD2
2
Deventer MD4
2
Epe MIX MD1

Wedstrijdschema

Zwolle MD9
MD2
Uit
23-11-2019 16:20
Nieuwenhuijse(veld 6) (Zandveld)
Nr. 293745
MD2
Epe MD1
Thuis
30-11-2019 10:30
Veld: KG3
Nr. 293747

Poule stand (4e in poule Meisjes D najaarscompetitie 2e klasse H)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HCHN MD1330021309
2.Epe MIX MD1321015307
3.Deventer MD4321010307
4.Flevoland MD230123601
5.Zutphen MD3301221801
6.Zwolle MD9300342200

Spelers (15)

Trainingen

di
17:00
-
18:15
Veld 1 (Waterveld) (AB)
Erna
do
18:45
-
20:00
Veld 2 (Zandveld) (AB)
Maartje / Beau
Volledig schema

Team resultaten

Epe MZwollFlevoZutphDevenHCHN
Epe MIX MD18 - 1
Zwolle MD91 - 72 - 7
Flevoland MD20 - 1
Zutphen MD30 - 52 - 2
Deventer MD42 - 2
HCHN MD13 - 111 - 0