Meisjes D3

4e in poule Meisjes D najaarscompetitie 3e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 november
5
Twello MD2
3
Meppel MD2
0
Flevoland MD3
4
Zwolle MD6
Zaterdag 9 november
0
Meppel MD2
5
Zwolle MD6
0
Twello MD2
1
Epe MIX MD2
Zaterdag 2 november
7
Zwolle MD6
2
Nunspeet MD1
9
Epe MIX MD2
1
Meppel MD2
2
Flevoland MD3
2
Twello MD2

Wedstrijdschema

MD3
Meppel MD2
Thuis
23-11-2019 11:00
Veld: KG1
Nr. 304079
Scheidsrechters: Michyl Stuurop, Hermen Banis
Epe MD2
MD3
Uit
30-11-2019 13:00
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 304082
Nunspeet MD1
MD3
Uit
01-12-2019
Nr. 310435

Poule stand (4e in poule Meisjes D najaarscompetitie 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zwolle MD6330016209
2.Epe MIX MD2220010106
3.Twello MD231117604
4.Flevoland MD320112601
5.Nunspeet MD110012700
6.Meppel MD2300341900

Spelers (17)

Trainingen

ma
18:45
-
20:00
Veld 2 (Zandveld) (CD)
Marit / Max
wo
17:30
-
18:45
Veld 1 (Waterveld) (AB)
Erna
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 23 november
08:30 – 11:30
Kantinedienst 1 door: Meisjes D3

Team resultaten

Epe MTwellZwollFlevoMeppeNunsp
Epe MIX MD29 - 1
Twello MD20 - 15 - 3
Zwolle MD67 - 2
Flevoland MD32 - 20 - 4
Meppel MD20 - 5
Nunspeet MD1