Meisjes D3

5e in poule Meisjes D najaarscompetitie 3e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Zwolle MD5
MD3
Uit
07-03-2020 14:45
Stern(veld 7) (Zandveld)
Nr. 428803
MD3
Epe MIX MD2
Thuis
14-03-2020 14:00
Veld: KG3
Nr. 430924
MD3
Ommen MD1
Thuis
21-03-2020 12:15
Veld: KG1
Nr. 430927
Meppel MD1
MD3
Uit
28-03-2020 10:30
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 430930
MD3
Mezen MD3
Thuis
04-04-2020 11:00
Veld: KG3
Nr. 430934
MD3
Zwolle MD5
Thuis
18-04-2020 14:00
Veld: KG3
Nr. 430936
Epe MIX MD2
MD3
Uit
09-05-2020
Nr. 430940
Ommen MD1
MD3
Uit
16-05-2020 10:00
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 430942
MD3
Meppel MD1
Thuis
06-06-2020
Nr. 430947
Mezen MD3
MD3
Uit
13-06-2020
Nr. 430949

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Meisjes D Lente 3e klasse A".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zwolle MD65500213015
2.Epe MIX MD25401216012
3.Twello MD25212141007
4.Meppel MD25203172006
5.Flevoland MD3401331701
6.Nunspeet MD1400462600

Spelers (17)

Trainingen

ma
18:45
-
20:00
Veld 2 (Zandveld) (CD)
Marit / Max
wo
17:30
-
18:45
Veld 1 (Waterveld) (AB)
Erna
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 21 maart
11:15 – 14:00
Kantinedienst 2 door: Meisjes D3

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Meisjes D Lente 3e klasse A".

Epe MTwellZwollFlevoMeppeNunsp
Epe MIX MD27 - 09 - 14 - 3
Twello MD20 - 11 - 35 - 3
Zwolle MD67 - 2
Flevoland MD32 - 20 - 41 - 4
Meppel MD20 - 59 - 0
Nunspeet MD11 - 6