Meisjes D3

6e in poule Meisjes D Lente 3e klasse A
5e in poule Meisjes D najaarscompetitie 3e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

MD3
Meppel
Thuis
06-06-2020 12:00
Nr. 430947
AFGELAST,
Mezen
MD3
Uit
13-06-2020 09:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 430949
AFGELAST,

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zwolle MD5110014003
2.Meppel MD111006003
3.Ommen MD111003003
4.Epe MIX MD210010300
5.Mezen MD310010600
6.Flevoland MD3100101400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zwolle MD65500213015
2.Epe MIX MD25401216012
3.Twello MD25212141007
4.Meppel MD25203172006
5.Flevoland MD3401331701
6.Nunspeet MD1400462600

Spelers (16)

Trainingen

wo
17:00
-
18:15
Veld 1 (Waterveld) (AB)
Erna en Nina
Volledig schema

Team resultaten

Epe MZwollOmmenFlevoMezenMeppe
Epe MIX MD20 - 3
Zwolle MD514 - 0
Ommen MD1
Flevoland MD3
Mezen MD30 - 6
Meppel MD1
Epe MTwellZwollFlevoMeppeNunsp
Epe MIX MD27 - 09 - 14 - 3
Twello MD20 - 11 - 35 - 3
Zwolle MD67 - 2
Flevoland MD32 - 20 - 41 - 4
Meppel MD20 - 59 - 0
Nunspeet MD11 - 6