Hockey
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
Maandag
KG1
A
JD1
18:00 –
19:00
Nyla / Cherine
JB1
19:15 –
20:30
Kalkidan
MA2
20:30 –
21:45
Bas
B
JD1
18:00 –
19:00
Nyla / Cherine
JB1
19:15 –
20:30
Kalkidan
MA2
20:30 –
21:45
Bas
C
17:00 –
18:00
Edwin
MC1
18:00 –
19:15
Edwin
MA1
19:15 –
20:30
Edwin
20:30 –
22:00
Paul
D
17:00 –
18:00
Edwin
MC1
18:00 –
19:15
Edwin
MA1
19:15 –
20:30
Edwin
20:30 –
22:00
Paul
KG2
C
MB3
19:15 –
20:30
Eline
D
MB3
19:15 –
20:30
Eline
KG3
A
MD2
18:00 –
19:15
Wouter
B
MD2
18:00 –
19:15
Wouter
C
MC2
17:45 –
19:00
Maartje Beau
JA1, MB1
19:15 –
20:30
D
MC2
17:45 –
19:00
Maartje Beau
JA1, MB1
19:15 –
20:30
Dinsdag
KG1
A
MC3
17:45 –
19:00
Erna
MA3
19:00 –
20:15
Erna
D02, D3
20:15 –
21:30
B
MC3
17:45 –
19:00
Erna
MA3
19:00 –
20:15
Erna
D02, D3
20:15 –
21:30
C
17:00 –
20:00
Robert .....
H02
20:15 –
21:30
Zelf
D
17:00 –
20:00
Robert .....
H02
20:15 –
21:30
Zelf
KG3
A
MC4
19:00 –
20:15
Marit Max
B
MC4
19:00 –
20:15
Marit Max
C
MB2
19:00 –
20:15
Lisa
D
MB2
19:00 –
20:15
Lisa
Woensdag
KG1
A
16:00 –
17:00
Jeroen, Nina en Senna
MC4
17:00 –
18:00
Erna
MB3
18:00 –
19:15
Eline
H01
19:15 –
20:45
Matthijs / Martijn
D01
20:45 –
22:00
Matthijs
B
16:00 –
17:00
Jeroen, Nina en Senna
MC4
17:00 –
18:00
Erna
MB3
18:00 –
19:15
Eline
H01
19:15 –
20:45
Matthijs / Martijn
D01
20:45 –
22:00
Matthijs
C
16:00 –
17:00
MD1
17:00 –
18:15
Jeroen en Marissa
MD1
17:00 –
18:00
Jeroen
JC1
18:00 –
19:00
Jeroen
MB1
19:30 –
20:45
Jeroen
JA1
20:45 –
22:00
Jeroen
D
16:00 –
17:00
MD1
17:00 –
18:15
Jeroen en Marissa
MD1
17:00 –
18:00
Jeroen
JC1
18:00 –
19:00
Jeroen
MB1
19:30 –
20:45
Jeroen
JA1
20:45 –
22:00
Jeroen
KG2
A
18:00 –
19:15
Jamie B Daniel
B
18:00 –
19:15
Jamie B Daniel
C
17:00 –
18:15
Kalkidan
JD1
18:15 –
19:30
Kalkidan
JB1
19:30 –
20:45
Lars
D
17:00 –
18:15
Kalkidan
JD1
18:15 –
19:30
Kalkidan
JB1
19:30 –
20:45
Lars
KG3
A
18:00 –
19:15
Mart Danielle
B
18:00 –
19:15
Mart Danielle
C
MD3
18:00 –
19:15
Erna Beau v A
MC1
19:15 –
20:30
Marissa Lisa
D
MD3
18:00 –
19:15
Erna Beau v A
MC1
19:15 –
20:30
Marissa Lisa
Donderdag
KG1
A
MD2
18:00 –
19:15
Erna Zina
MC2
19:15 –
20:30
Roos
DDA
20:30 –
21:45
Marjan
B
MD2
18:00 –
19:15
Erna Zina
MC2
19:15 –
20:30
Roos
DDA
20:30 –
21:45
Marjan
C
MD1
18:00 –
19:15
Charlotte
JC1
19:15 –
20:30
Bas
HA
20:30 –
22:00
Zelf
D
MD1
18:00 –
19:15
Charlotte
JC1
19:15 –
20:30
Bas
HA
20:30 –
22:00
Zelf
KG2
C
MC3
18:00 –
19:15
Nicky Luca
MA3
19:30 –
20:45
Rijk
D
MC3
18:00 –
19:15
Nicky Luca
MA3
19:30 –
20:45
Rijk
KG3
A
MA1
19:30 –
20:45
Marc Thijs
B
MA1
19:30 –
20:45
Marc Thijs
Vrijdag
KG1
A
MD2, MD3
18:00 –
19:15
MB2
19:30 –
20:45
Kalkidan
H02
20:45 –
22:00
*
B
MD2, MD3
18:00 –
19:15
MB2
19:30 –
20:45
Kalkidan
H02
20:45 –
22:00
*
C
17:00 –
18:00
18:00 –
19:00
D01
19:30 –
20:45
Edwin
H01
20:45 –
22:00
Edwin
D
17:00 –
18:00
18:00 –
19:00
D01
19:30 –
20:45
Edwin
H01
20:45 –
22:00
Edwin
KG2
A
MA2
19:00 –
20:15
Tom
B
MA2
19:00 –
20:15
Tom
KG3
C
17:00 –
18:00
Petra Zoe
D3
19:15 –
20:30
Matthijs
D02
20:30 –
21:45
*
D
17:00 –
18:00
Petra Zoe
D3
19:15 –
20:30
Matthijs
D02
20:30 –
21:45
*
Zaterdag
KG1
C
09:30 –
10:30
Marjan
D
09:30 –
10:30
Marjan