Hockey
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
Maandag
KG1
A
MD3
17:00 –
18:00
Reinout/Jort
MC3
18:00 –
19:15
Danielle/Senna
JB1
19:15 –
20:30
Bas
B
MD3
17:00 –
18:00
Reinout/Jort
MC3
18:00 –
19:15
Danielle/Senna
JB1
19:15 –
20:30
Bas
C
17:00 –
18:00
Edwin
MC1
18:00 –
19:15
Edwin
JA1
19:15 –
20:30
Edwin
20:30 –
22:00
Paul
D
17:00 –
18:00
Edwin
MC1
18:00 –
19:15
Edwin
JA1
19:15 –
20:30
Edwin
20:30 –
22:00
Paul
KG3
C
MD2
17:00 –
18:00
Esra/Naomi
D
MD2
17:00 –
18:00
Esra/Naomi
Dinsdag
KG1
A
MC4
17:45 –
19:00
Erna
HJ1
19:00 –
21:30
zelf
D02
20:15 –
21:30
Gerhard
B
MC4
17:45 –
19:00
Erna
HJ1
19:00 –
21:30
zelf
D02
20:15 –
21:30
Gerhard
C
MB2
17:45 –
19:00
Kalkidan
MA2
19:00 –
20:15
Kalkidan
H01
19:15 –
20:45
Matthijs
D3
20:15 –
21:30
Zelf
D
MB2
17:45 –
19:00
Kalkidan
MA2
19:00 –
20:15
Kalkidan
H01
19:15 –
20:45
Matthijs
D3
20:15 –
21:30
Zelf
KG3
A
JD1
18:00 –
19:15
charlotte
MC2
19:15 –
20:30
Charlotte
B
JD1
18:00 –
19:15
charlotte
MC2
19:15 –
20:30
Charlotte
C
MA1
19:00 –
20:15
Marc/Thijs
H02
20:15 –
21:30
zelf
D
MA1
19:00 –
20:15
Marc/Thijs
H02
20:15 –
21:30
zelf
Woensdag
KG1
A
M6E1, MIX6E1, MIXF1, MIXF2
16:00 –
17:00
MD1
17:00 –
18:00
Jeroen
JC1
18:00 –
19:00
Jeroen
MB1
19:30 –
20:45
Jeroen
DJ1
20:45 –
22:00
B
M6E1, MIX6E1, MIXF1, MIXF2
16:00 –
17:00
MD1
17:00 –
18:00
Jeroen
JC1
18:00 –
19:00
Jeroen
MB1
19:30 –
20:45
Jeroen
DJ1
20:45 –
22:00
C
JD1
17:00 –
18:00
Marchiena/Lois
MC2
19:15 –
20:30
Marit / zina
D01
20:45 –
22:00
Mathijs
D
JD1
17:00 –
18:00
Marchiena/Lois
MC2
19:15 –
20:30
Marit / zina
D01
20:45 –
22:00
Mathijs
KG2
A
18:00 –
19:15
Joep / Loes
B
18:00 –
19:15
Joep / Loes
C
18:00 –
19:15
Lara/Myrthe
MB3
19:15 –
20:30
Nina
D
18:00 –
19:15
Lara/Myrthe
MB3
19:15 –
20:30
Nina
KG3
A
MIX8E1
18:00 –
19:15
Laura / Tess
B
MIX8E1
18:00 –
19:15
Laura / Tess
C
MD3
18:00 –
19:15
Erna
MC3
19:15 –
20:30
Erna
D
MD3
18:00 –
19:15
Erna
MC3
19:15 –
20:30
Erna
Donderdag
KG1
A
MD2
18:00 –
19:15
Erna
MA2
19:15 –
20:30
Martijn B
DDA
20:30 –
21:45
B
MD2
18:00 –
19:15
Erna
MA2
19:15 –
20:30
Martijn B
DDA
20:30 –
21:45
C
MC4
18:00 –
19:15
Senna / Danielle
MA1
19:15 –
20:30
Bas
HA
20:30 –
22:00
zelf
D
MC4
18:00 –
19:15
Senna / Danielle
MA1
19:15 –
20:30
Bas
HA
20:30 –
22:00
zelf
KG2
A
JB1
18:45 –
20:00
Lars
MB2
19:15 –
20:30
Erna
B
JB1
18:45 –
20:00
Lars
MB2
19:15 –
20:30
Erna
KG3
C
MD1
18:45 –
20:00
Anja / Charlotte
D
MD1
18:45 –
20:00
Anja / Charlotte
Vrijdag
KG1
A
MC1
18:00 –
19:15
Marissa/Lisa
MB1
19:30 –
20:45
Tim / Rense
H02
20:45 –
22:00
zelf
B
MC1
18:00 –
19:15
Marissa/Lisa
MB1
19:30 –
20:45
Tim / Rense
H02
20:45 –
22:00
zelf
C
M6E1, MIX6E1, MIXF1, MIXF2
17:00 –
18:00
M8E1, MIX8E1
18:00 –
19:00
D01
19:30 –
20:45
Edwin
H01
20:45 –
22:00
Edwin
D
M6E1, MIX6E1, MIXF1, MIXF2
17:00 –
18:00
M8E1, MIX8E1
18:00 –
19:00
D01
19:30 –
20:45
Edwin
H01
20:45 –
22:00
Edwin
KG2
A
JA1
18:00 –
19:15
Lars
HJ1
19:15 –
20:30
Matthijs
B
JA1
18:00 –
19:15
Lars
HJ1
19:15 –
20:30
Matthijs
C
JC1
18:00 –
19:15
Annemarije
D3
19:15 –
20:30
Marc
D
JC1
18:00 –
19:15
Annemarije
D3
19:15 –
20:30
Marc
KG3
A
MB3
18:15 –
19:30
Nicky
DJ1
19:30 –
20:45
Tom
B
MB3
18:15 –
19:30
Nicky
DJ1
19:30 –
20:45
Tom
C
D02
20:15 –
21:30
Gerhard
D
D02
20:15 –
21:30
Gerhard
Zaterdag
KG1
C
09:30 –
10:30
Marjan
D
09:30 –
10:30
Marjan