Hockey
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
Maandag
KG1
A
18:00 –
19:15
Erna
19:15 –
20:30
Danielle H
20:30 –
22:00
?
B
18:00 –
19:15
Erna
19:15 –
20:30
Danielle H
20:30 –
22:00
?
C
MO10_2MIX
18:00 –
19:00
Renske/Renske
19:00 –
20:15
Esra/Naomi
D
MO10_2MIX
18:00 –
19:00
Renske/Renske
19:00 –
20:15
Esra/Naomi
Dinsdag
KG1
A
MO10_1MIX
18:15 –
19:15
Ruth/Mette
19:15 –
20:30
Marit (Erna)
D3
20:30 –
21:45
Gerhard
B
MO10_1MIX
18:15 –
19:15
Ruth/Mette
19:15 –
20:30
Marit (Erna)
D3
20:30 –
21:45
Gerhard
C
KEEPERSCD
18:15 –
19:15
Robber/Kalkidan/Thijmen
KEEPERSAB
19:15 –
20:15
Robber/Kalkidan
H02
20:30 –
21:45
Tom
D
KEEPERSCD
18:15 –
19:15
Robber/Kalkidan/Thijmen
KEEPERSAB
19:15 –
20:15
Robber/Kalkidan
H02
20:30 –
21:45
Tom
KG2
C
D02
19:15 –
20:30
zelf
D
D02
19:15 –
20:30
zelf
Woensdag
KG1
A
16:00 –
17:00
17:00 –
18:00
Jeroen
18:00 –
19:00
Jeroen
19:30 –
20:45
Jeroen
HO25_1
20:45 –
22:00
Jeroen
B
16:00 –
17:00
17:00 –
18:00
Jeroen
18:00 –
19:00
Jeroen
19:30 –
20:45
Jeroen
HO25_1
20:45 –
22:00
Jeroen
C
MO9_2, MO9_3
16:00 –
17:00
18:00 –
19:15
Roos/Roos
D01
19:15 –
20:45
Matthijs
H01
20:30 –
22:00
Jan
D
MO9_2, MO9_3
16:00 –
17:00
18:00 –
19:15
Roos/Roos
D01
19:15 –
20:45
Matthijs
H01
20:30 –
22:00
Jan
KG2
A
18:00 –
19:15
Loes/Malou
19:15 –
20:30
Erna
B
18:00 –
19:15
Loes/Malou
19:15 –
20:30
Erna
C
16:45 –
18:00
Joep
18:00 –
19:15
Lara/Myrthe
19:15 –
20:30
Lars
D
16:45 –
18:00
Joep
18:00 –
19:15
Lara/Myrthe
19:15 –
20:30
Lars
KG3
A
18:00 –
19:15
Marchiena/Lois
19:15 –
20:30
Tim/Rense
B
18:00 –
19:15
Marchiena/Lois
19:15 –
20:30
Tim/Rense
C
18:00 –
19:15
Annemarije
19:15 –
20:30
Kalkidan
D
18:00 –
19:15
Annemarije
19:15 –
20:30
Kalkidan
Donderdag
KG1
A
WALKINGHOC
09:30 –
11:00
Marjan
18:00 –
19:15
Erna
19:15 –
20:30
Charlotte/Anja
DDA
20:30 –
21:45
Marjan
B
WALKINGHOC
09:30 –
11:00
Marjan
18:00 –
19:15
Erna
19:15 –
20:30
Charlotte/Anja
DDA
20:30 –
21:45
Marjan
C
WALKINGHOC
09:30 –
11:00
Marjan
19:15 –
20:30
Bas
20:30 –
22:00
zelf
D
WALKINGHOC
09:30 –
11:00
Marjan
19:15 –
20:30
Bas
20:30 –
22:00
zelf
KG3
A
MO10_2MIX
17:00 –
18:15
Jort, Marissa
B
MO10_2MIX
17:00 –
18:15
Jort, Marissa
C
MO10_1MIX
17:00 –
18:15
Rogier, Marissa
18:15 –
19:30
Marissa
19:30 –
20:45
Marissa
D
MO10_1MIX
17:00 –
18:15
Rogier, Marissa
18:15 –
19:30
Marissa
19:30 –
20:45
Marissa
Vrijdag
KG1
A
18:00 –
19:15
Patrick, Laura, Tess, ….
19:15 –
20:30
Patrick
D01
20:30 –
22:00
Patrick
B
18:00 –
19:15
Patrick, Laura, Tess, ….
19:15 –
20:30
Patrick
D01
20:30 –
22:00
Patrick
C
KEEPERSE
17:00 –
18:00
Petra/Inge/Liselotte
18:00 –
19:15
Patrick, Laura, Tess, ….
D02
19:15 –
20:30
Marc
H01
20:30 –
22:00
Matthijs
D
KEEPERSE
17:00 –
18:00
Petra/Inge/Liselotte
18:00 –
19:15
Patrick, Laura, Tess, ….
D02
19:15 –
20:30
Marc
H01
20:30 –
22:00
Matthijs
KG2
A
19:00 –
20:15
Kalkidan
D3
20:15 –
21:30
Gerhard
B
19:00 –
20:15
Kalkidan
D3
20:15 –
21:30
Gerhard
C
H02
20:15 –
21:30
Marc
D
H02
20:15 –
21:30
Marc
KG3
A
19:00 –
20:15
Marissa/Lisa
B
19:00 –
20:15
Marissa/Lisa
C
HO25_1
19:00 –
20:15
Lars
D
HO25_1
19:00 –
20:15
Lars
Zaterdag
KG1
D
09:30 –
10:30
Marjan