Zaterdag 6 april
JO10-1
Hattem JO10-1
Thuis
06-04-2024
08:50
Veld: KG3 - Veld 1 AB
Nr. 1294120
Scheidsrechters: Noa Romijn
JO12-1
Deventer JO12-1
Thuis
06-04-2024
12:15
Veld: KG3
Nr. 1331271
Scheidsrechters: Madelief Laarveld, Marit van Dekken
Sneek JO12-1(9)-mix
JO12-2
Uit
06-04-2024
10:45
Covebo Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1308581
Locatie: Sportpark 'Tinga', Sneek
JO14-1
Mezen JO14-2
Thuis
06-04-2024
12:30
Veld: KG1
Nr. 1320763
Scheidsrechters: Ilse Gerrets, Sophie Leusink
Apeldoorn JO16-3
JO16-1
Uit
06-04-2024
16:00
veld 2 (Semiveld)
Nr. 1320532
Locatie: Sportpark Orderbos, Apeldoorn
Meeuwen JO18-1-mix
JO18-1
Uit
06-04-2024
13:00
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1212373
Locatie: Sportpark ‘De Boskamp’, Emmeloord
JO8-1
Zwolle JO8-2-mix
Thuis
06-04-2024
09:00
Veld: KG1 - Veld 1 CD
Nr. 1293739
Zwolle MO10-3
MO10-1
Uit
06-04-2024
10:05
Nieuwenhuijse(veld 6) (CD) (Zandveld)
Nr. 1295906
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
MO10-2
Deventer MO10-2
Thuis
06-04-2024
09:00
Veld: KG1 - Veld 1 AB
Nr. 1295755
Scheidsrechters: Hannah Hofman
MO12-1
Mezen MO12-2
Thuis
06-04-2024
14:15
Veld: KG3
Nr. 1319823
Scheidsrechters: Ilse Gerrets, Vera van Liere
MO12-2
Meeuwen MO12-1
Thuis
06-04-2024
10:15
Veld: KG3
Nr. 1320038
Scheidsrechters: Amber Wichers, Senna Baars
MO12-3
Meppel MO12-4
Thuis
06-04-2024
10:30
Veld: KG1
Nr. 1320216
Scheidsrechters: Ruth de Visser, Rosa Dekker
Mezen MO14-2
MO14-1
Uit
06-04-2024
08:50
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1319087
Locatie: Sportpark Parkweg, Harderwijk
Meppel MO14-4
MO14-2
Uit
06-04-2024
13:45
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1319547
Locatie: Sportpark Koedijkslanden, Meppel
MO16-1
Zwolle MO16-3
Thuis
06-04-2024
16:30
Veld: KG1
Nr. 1318136
Scheidsrechters: Rogier van Asselt, Joep van Bemmel
MO16-2
Deventer MO16-3
Thuis
06-04-2024
14:30
Veld: KG1
Nr. 1318256
Scheidsrechters: Marisse Brunink, Renske Blonk
Mezen MO16-4
MO16-3
Uit
06-04-2024
14:05
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1318842
Locatie: Sportpark Parkweg, Harderwijk
Twente MO18-2
MO18-1
Uit
06-04-2024
14:15
Impack veld (Waterveld)
Nr. 1212479
Locatie: Sportpark Slangenbeek, Hengelo
MO18-2
Dalfsen MO18-1
Thuis
06-04-2024
16:15
Veld: KG3
Nr. 1212984
Scheidsrechters: Herry Ester, Justin Konings
Apeldoorn MO8-1
MO8-1
Uit
06-04-2024
10:00
veld 4 (A) (Zandveld)
Nr. 1294375
Locatie: Sportpark Orderbos, Apeldoorn
MO8-2
Meppel MO8-4-mix
Thuis
06-04-2024
09:00
Veld: KG3 - Veld 3 CD
Nr. 1294665
Zwolle MO9-2
MO9-1 Mix
Uit
06-04-2024
09:50
Leerentveld Vrijetijd (veld 4)(1/2) (B) (Waterveld)
Nr. 1295105
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
Meppel MO9-2
MO9-2
Uit
06-04-2024
08:50
Veld 1 (B) (Semiveld)
Nr. 1295106
Locatie: Sportpark Koedijkslanden, Meppel
Zondag 7 april
D1
Hondsrug D1
Thuis
07-04-2024
12:45
Veld: KG1
Nr. 1162833
Scheidsrechters: H1
Buitenhout D3
D2
Uit
07-04-2024
10:30
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1168276
Locatie: Sportpark Buitenhout, Almere
D3
Schaerweijde D7
Thuis
07-04-2024
10:55
Veld: KG1
Nr. 1168275
Scheidsrechters: D1
H1
Nijkerk H1
Thuis
07-04-2024
14:45
Veld: KG1
Nr. 1156021
Mezen H2-O
H2
Uit
07-04-2024
14:40
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1166919
Locatie: Sportpark Parkweg, Harderwijk
Dalfsen H30-2
H30-1
Uit
07-04-2024
13:00
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1165737
Locatie: Sportpark Gerner Es, Dalfsen