Zaterdag 20 april
JO10-1
Epe JO10-1-mix
Thuis
20-04-2024
09:00
Veld: KG1 - Veld 1 AB
Nr. 1294124
Scheidsrechters: Twan Verbruggen
JO12-1
Arnhem JO12-1
Thuis
20-04-2024
12:15
Veld: KG3
Nr. 1331276
Scheidsrechters: Senna Baars, Annemarie Ermers
Meppel JO12-2(9)
JO12-2
Uit
20-04-2024
10:30
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1308586
Locatie: Sportpark Koedijkslanden, Meppel
Zwolle JO14-3
JO14-1
Uit
20-04-2024
12:25
Dommerholt(veld 2) (Waterveld)
Nr. 1320767
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
JO16-1
Mezen JO16-2
Thuis
20-04-2024
16:30
Veld: KG1
Nr. 1320537
Scheidsrechters: Mees van de Rijdt, Lukas van Milligen
JO18-1
HCHN JO18-1
Thuis
20-04-2024
14:30
Veld: KG1
Nr. 1212378
Scheidsrechters: Robin Hamstra, Wouter van Asselt
Zwolle JO8-4
JO8-1
Uit
20-04-2024
09:50
Leerentveld Vrijetijd (veld 4)(1/2) (B) (Waterveld)
Nr. 1293746
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
Zwolle MO10-7
MO10-1
Uit
20-04-2024
10:00
Nieuwenhuijse(veld 6) (AB) (Zandveld)
Nr. 1295911
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
Apeldoorn MO10-4
MO10-2
Uit
20-04-2024
10:45
veld 2 (CD) (Semiveld)
Nr. 1295760
Locatie: Sportpark Orderbos, Apeldoorn
Zwolle MO12-2
MO12-1
Uit
20-04-2024
13:05
Nieuwenhuijse(veld 6) (Zandveld)
Nr. 1319827
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
Zwolle MO12-7
MO12-2
Uit
20-04-2024
10:05
Ewepo(veld 5) (Zandveld)
Nr. 1320044
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
MO12-3
Zwolle MO12-8
Thuis
20-04-2024
10:20
Veld: KG3
Nr. 1320222
Scheidsrechters: Renske Takens, Eline Lijs
MO14-1
Kampen MO14-2
Thuis
20-04-2024
10:30
Veld: KG1
Nr. 1319094
Scheidsrechters: Maurits Frizo, Vera van Liere
MO14-2
Ares MO14-5
Thuis
20-04-2024
14:15
Veld: KG3
Nr. 1319554
Scheidsrechters: Jasper Lips, Ruben Hillebrand
MO16-1
Hattem MO16-1
Thuis
20-04-2024
12:30
Veld: KG1
Nr. 1318142
Scheidsrechters: Rogier van Asselt, Joep van Bemmel
MO16-2
Zwolle MO16-4
Thuis
20-04-2024
16:15
Veld: KG3
Nr. 1318262
Scheidsrechters: Pascal Kroezen, Casper Rosier
Ares MO16-6
MO16-3
Uit
20-04-2024
13:15
Appmanschap veld 3 (Zandveld)
Nr. 1318847
Locatie: Sportpark 'Nagelpoel', Apeldoorn
PW MO18-1
MO18-1
Uit
20-04-2024
14:45
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1212488
Locatie: Erve 'Het Slagman', Enschede
Zwolle MO18-7
MO18-2
Uit
20-04-2024
16:20
Nieuwenhuijse(veld 6) (Zandveld)
Nr. 1212994
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
MO8-1
Dalfsen MO8-1-mix
Thuis
20-04-2024
09:00
Veld: KG1 - Veld 1 CD
Nr. 1294382
Meppel MO8-3
MO8-2
Uit
20-04-2024
09:00
Veld 1 (B) (Semiveld)
Nr. 1294670
Locatie: Sportpark Koedijkslanden, Meppel
MO9-1 Mix
Kampen MO9-2
Thuis
20-04-2024
08:50
Veld: KG3 - Veld 3 CD
Nr. 1333891
Apeldoorn MO9-2
MO9-2
Uit
20-04-2024
10:45
veld 2 (A) (Semiveld)
Nr. 1295111
Locatie: Sportpark Orderbos, Apeldoorn
Zondag 21 april
Zwaluwen D5
D2
Uit
21-04-2024
16:30
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1168286
Locatie: Sportpark Nieuw Welgelegen, Utrecht
D3
Baarn D3-O
Thuis
21-04-2024
12:45
Veld: KG1
Nr. 1168287
Scheidsrechters: H30-1 (Luc Ferket, Dennis Wolsing)
Westerduiven H1
H1
Uit
21-04-2024
14:45
Veld 3 (1/4) (Zandveld)
Nr. 1156034
Locatie: Westsingel, Duiven
Leusden H3
H2
Uit
21-04-2024
11:30
4. Adidas veld (Semiveld)
Nr. 1166935
Locatie: Sportpark 'De Vallei', Stoutenburg
H30-1
EHV H30-1
Thuis
21-04-2024
10:55
Veld: KG1
Nr. 1165747
Scheidsrechters: D3