Dinsdag 9 april
DDA
Schaerweijde DDA
Thuis
09-04-2024
10:30
Veld: KG1
Nr. 1126078
Zaterdag 13 april
Zwolle JO12-1
JO12-1
Uit
13-04-2024
10:20
ABN AMRO(veld 1) (Waterveld)
Nr. 1331274
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
JO12-2
Quick Stick JO12-1(9)
Thuis
13-04-2024
12:15
Veld: KG3
Nr. 1308582
Scheidsrechters: Senna Baars, Madelief Laarveld
JO14-1
Zutphen JO14-2
Thuis
13-04-2024
14:30
Veld: KG1
Nr. 1320765
Scheidsrechters: Naomi Koggel, Esra Harmusial
Ares JO16-2
JO16-1
Uit
13-04-2024
14:00
Volvo Nieuwenhuijse veld 1 (Waterveld)
Nr. 1320534
Locatie: Sportpark 'Nagelpoel', Apeldoorn
Zwolle JO18-3
JO18-1
Uit
13-04-2024
16:15
Ewepo(veld 5) (Zandveld)
Nr. 1212376
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
JO8-1
Hattem JO8-1
Thuis
13-04-2024
09:00
Veld: KG1 - Veld 1 A
Nr. 1293742
MO10-1
Meppel MO10-4
Thuis
13-04-2024
08:50
Veld: KG3 - Veld 3 AB
Nr. 1295907
Scheidsrechters: Felien Loekenbach
MO10-2
Zwolle MO10-6
Thuis
13-04-2024
09:00
Veld: KG1 - Veld 1 AB
Nr. 1295758
Scheidsrechters: Ilse Schriks
MO12-1
Steenwijk MO12-1
Thuis
13-04-2024
10:20
Veld: KG3
Nr. 1319825
Scheidsrechters: Malou Rupert, Roos Dorgelo
MO12-2
Dalfsen MO12-2
Thuis
13-04-2024
10:30
Veld: KG1
Nr. 1320041
Scheidsrechters: Sanne van der Wolde, Tess Hanekamp
Meeuwen MO12-2-mix
MO12-3
Uit
13-04-2024
10:00
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1320221
Locatie: Sportpark ‘De Boskamp’, Emmeloord
Zwolle MO14-5
MO14-1
Uit
13-04-2024
11:45
Nieuwenhuijse(veld 6) (Zandveld)
Nr. 1319089
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
Mezen MO14-5
MO14-2
Uit
13-04-2024
13:35
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 1319549
Locatie: Sportpark Parkweg, Harderwijk
Ares MO16-1
MO16-1
Uit
13-04-2024
16:20
Emotion veld 2 (Waterveld)
Nr. 1318141
Locatie: Sportpark 'Nagelpoel', Apeldoorn
MO16-2
Epe MO16-1-mix
Thuis
13-04-2024
14:15
Veld: KG3
Nr. 1318261
Scheidsrechters: Marit van Berkum, Mart Blonk
Deventer MO16-5
MO16-3
Uit
13-04-2024
16:15
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1318845
Locatie: Sportpark 'De Achterhoek', Deventer
MO18-1
Zwolle MO18-2
Thuis
13-04-2024
12:30
Veld: KG1 - Veld 1 AB
Nr. 1212485
Scheidsrechters: Robin Hamstra, Dennis Teuben
Zwolle MO18-6
MO18-2
Uit
13-04-2024
16:05
Dommerholt(veld 2) (Waterveld)
Nr. 1212987
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
Mezen MO8-Rood
MO8-1
Uit
13-04-2024
09:05
Veld 3 (A) (Zandveld)
Nr. 1294377
Locatie: Sportpark Parkweg, Harderwijk
MO8-2
Epe MO8-3-mix
Thuis
13-04-2024
09:00
Veld: KG1 - Veld 1 B
Nr. 1294668
Flevoland MO9-2
MO9-1 Mix
Uit
13-04-2024
08:50
Veld 3 (3CD) (Zandveld)
Nr. 1295107
Locatie: Sportpark 'De West', Dronten
MO9-2
Flevoland MO9-1-mix
Thuis
13-04-2024
08:50
Veld: KG3 - Veld 3 CD
Nr. 1295107
Zondag 14 april
Westerkwartier D1
D1
Uit
14-04-2024
13:00
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1162837
Locatie: Sportpark Starkenborghkanaal, Zuidhorn
D2
Flevoland D3
Thuis
14-04-2024
12:45
Veld: KG1
Nr. 1168280
Scheidsrechters: H30-1
Flevoland D2-O
D3
Uit
14-04-2024
12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1168280
Locatie: Sportpark 'De West', Dronten
Buitenhout H1
H1
Uit
14-04-2024
14:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1156027
Locatie: Sportpark Buitenhout, Almere
H2
Eemvallei H2-O
Thuis
14-04-2024
14:45
Veld: KG1
Nr. 1166929
Scheidsrechters: D2
H30-1
PW H30-2
Thuis
14-04-2024
10:55
Veld: KG1
Nr. 1165742
Scheidsrechters: H2