Wedstrijdschema

De wedstrijden die door de KNHB voor de competitie worden gepland, worden hier getoond. Indien bekend met veld en aangewezen scheidsrechters.

Hier zijn de invalregels van de KNHB opgenomen en de wijze waarop MHC Flevoland deze regels hanteert.

Let Op: Als er bij zaalwedstrijden staat dat ze thuis gespeeld worden, is dat niet in Dronten. Dit is slechts administratief en bepaald wel wie er bijvoorbeeld hesjes moet dragen, maar controleer altijd op de standenmotor waar de wedstrijden gespeeld worden.

De scheidsrechters indeling voor de zaal staat hier.

 

 

.Webshop voor leden .

15 dec 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 09:50 Jongens D1 Zaal Harlingen JD1
Thuis 11:40 Meisjes B1 Zaal Meppel MB1
Thuis 16:40 Meisjes A1 Zaal Dalfsen MA1
Thuis 18:20 Jongens A1 Zaal Epe JA1
Uit 11:30 QuickStick JD1 Jongens D1 Zaal
Uit 13:20 Harlingen MB1 Meisjes B1 Zaal
Uit 16:40 JA1 Jongens A1 Zaal
Uit 18:20 Steenwijk MA1 Meisjes A1 Zaal

16 dec 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 09:45 Meisjes D3 zaal Dalfsen MD2
Thuis 10:00 Meisjes C3 zaal Dalfsen MC1
Thuis 10:00 Meisjes D4 zaal Hardenberg MD2
Thuis 10:50 Meisjes C3 zaal HCHN MC3
Thuis 11:40 Meisjes C3 zaal Epe MC2
Thuis 12:30 Meisjes D2 zaal Zwolle MD9
Thuis 12:30 Meisjes C3 zaal HCHN MC3
Thuis 13:20 Meisjes C3 zaal Hattem MC2
Thuis 14:10 Meisjes C3 zaal Nunspeet MC1
Thuis 14:40 Jongens C1 Zaal Epe JC1
Thuis 15:00 Jongens B1 Zaal HCHN JB1
Thuis 15:40 Jongens A2 Zaal Dalfsen JA1
Thuis 15:50 Jongens B1 Zaal Epse JB1
Thuis 16:40 Jongens B1 Zaal Apeldoorn JB5
Thuis 17:30 Jongens B1 Zaal Ares JB2
Uit 10:50 GHBS MD3 Meisjes D2 zaal
Uit 11:25 Hardenberg MD1 Meisjes D3 zaal
Uit 11:40 Epe MD2 Meisjes D4 zaal
Uit 13:00 Hardenberg JC1 Jongens C1 Zaal
Uit 16:00 Nunspeet MA1 Meisjes A3 Zaal
Uit 16:40 Almelo D1 Dames 1 Zaal
Uit 16:40 HCHN MA1 Meisjes A2 Zaal
Uit 17:20 Lochem JA2 Jongens A2 Zaal
Uit 17:40 Ommen MA1 Meisjes A3 Zaal
Uit 18:20 Apeldoorn JB5 Jongens B1 Zaal
Uit 18:20 MA1 Meisjes A2 Zaal
Uit 18:20 PW D1 Dames 1 Zaal

5 jan 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 14:30 Dames 1 Zaal Zevenaar D1
Thuis 16:40 Meisjes A2 Zaal Hattem MA1
Uit 12:50 Kromhouters D1 Dames 1 Zaal
Uit 15:00 Apeldoorn MA1 Meisjes A2 Zaal
Uit 15:50 Deventer JA2 Jongens A1 Zaal
Uit 17:30 Epe JA1 Jongens A1 Zaal

6 jan 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 11:40 Meisjes C1 Zaal Mezen MC12C
Thuis 12:15 Meisjes A3 Zaal Hardenberg MA1
Thuis 12:30 Meisjes D4 zaal Epe MD2
Thuis 13:20 Meisjes C2 zaal Epe MC1
Thuis 13:20 Meisjes B2 Zaal Kampen MB2
Thuis 13:55 Meisjes A3 Zaal Nunspeet MA1
Thuis 14:10 Meisjes B4 Zaal Graspiepers MB4
Thuis 16:40 Dames 2 Zaal Ares D2
Thuis 18:20 Meisjes B4 Zaal QuickStick MB5
Uit 09:50 Meppel MD1 Meisjes D1 Zaal
Uit 10:00 HCHN MC2 Meisjes C1 Zaal
Uit 10:00 Hardenberg MD2 Meisjes D4 zaal
Uit 10:40 Sneek MD5 Meisjes D2 zaal
Uit 11:30 Zwolle MD8 Meisjes D1 Zaal
Uit 11:40 Hardenberg MB1 Meisjes B2 Zaal
Uit 11:40 Mezen MC2 Meisjes C2 zaal
Uit 12:20 Meppel MD3 Meisjes D2 zaal
Uit 18:20 Zwolle D4 Dames 2 Zaal

12 jan 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 12:15 Dames 1 Zaal Almelo D1
Uit 13:55 Zevenaar D1 Dames 1 Zaal

13 jan 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 10:00 Meisjes C2 zaal Ommen MC2
Thuis 12:30 Jongens C1 Zaal Hoogeveen JC1
Thuis 13:20 Meisjes B2 Zaal Hardenberg MB1
Thuis 13:20 Meisjes D3 zaal Kampen MD2
Thuis 14:10 Jongens C1 Zaal Steenwijk JC1
Thuis 14:10 Meisjes C2 zaal Mezen MC2
Thuis 15:50 Meisjes A3 Zaal Ommen MA1
Thuis 15:50 Jongens A2 Zaal Lochem JA2
Thuis 16:40 Meisjes A2 Zaal HCHN MA1
Uit 11:40 Ommen MD2 Meisjes D3 zaal
Uit 11:40 Kampen MB2 Meisjes B2 Zaal
Uit 14:10 Hardenberg MA2 Meisjes A3 Zaal
Uit 15:00 Zwolle MA3 Meisjes A2 Zaal
Uit 18:20 Dalfsen JA1 Jongens A2 Zaal

19 jan 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 10:45 Jongens A2 Zaal Apeldoorn JA3
Thuis 13:00 Jongens B1 Zaal Apeldoorn JB5
Uit 12:25 Kampen JA1 Jongens A2 Zaal
Uit 14:40 Epse JB1 Jongens B1 Zaal

20 jan 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 10:00 Meisjes D1 Zaal Hattem MD1
Thuis 12:30 Jongens D1 Zaal Groningen JD1
Thuis 13:00 Dames 2 Zaal Deventer D3
Thuis 14:10 Meisjes D1 Zaal Meppel MD1
Thuis 14:20 Meisjes C2 zaal Zwolle MC5
Thuis 15:00 Meisjes A3 Zaal Hardenberg MA2
Thuis 15:50 Meisjes A1 Zaal Meppel MA1
Thuis 15:55 Meisjes B4 Zaal Sneek MB4
Thuis 16:40 Meisjes C1 Zaal Hattem MC1
Thuis 16:40 Meisjes B1 Zaal Harlingen MB1
Thuis 16:50 Meisjes C2 zaal EHV MC3
Thuis 17:30 Meisjes B3 Zaal Leeuwarden MB3
Thuis 19:05 Meisjes A3 Zaal Meppel MA3
Uit 10:00 Sneek JD1 Jongens D1 Zaal
Uit 10:00 Meppel JC1 Jongens C1 Zaal
Uit 11:25 HCHN MC3 Meisjes C3 zaal
Uit 11:40 Hoogeveen JC1 Jongens C1 Zaal
Uit 13:05 Nunspeet MC1 Meisjes C3 zaal
Uit 13:50 Haackey D2 Dames 2 Zaal
Uit 14:15 Roden MB3 Meisjes B4 Zaal
Uit 15:00 Ares MC2 Meisjes C1 Zaal
Uit 15:00 Sneek MB2 Meisjes B3 Zaal
Uit 17:30 Sneek MA1 Meisjes A1 Zaal
Uit 18:20 Leeuwarden MB12C Meisjes B1 Zaal

26 jan 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 17:30 Meisjes B3 Zaal Sneek MB2
Uit 15:50 Leeuwarden MB3 Meisjes B3 Zaal

27 jan 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 10:00 Meisjes D2 zaal GHBS MD4
Thuis 10:50 Jongens D1 Zaal Sneek JD1
Thuis 11:40 Meisjes C3 zaal HCHN MC3
Thuis 11:40 Meisjes D1 Zaal Zwolle MD7
Thuis 13:20 Jongens B1 Zaal Ares JB2
Thuis 14:10 Meisjes D2 zaal Meppel MD3
Thuis 15:00 Meisjes B1 Zaal Sneek MB1
Thuis 15:00 Dames 2 Zaal Zwolle D4
Thuis 15:00 Meisjes B2 Zaal Graspiepers MB5
Thuis 15:50 Meisjes C1 Zaal HCHN MC2
Thuis 15:50 Jongens A1 Zaal Deventer JA2
Thuis 17:30 Meisjes A2 Zaal Zwolle MA3
Thuis 18:20 Jongens A1 Zaal Apeldoorn JA2
Thuis 19:10 Meisjes B1 Zaal Graspiepers MB2
Uit 10:00 Mezen MD2 Meisjes D1 Zaal
Uit 10:00 Hattem MC2 Meisjes C3 zaal
Uit 11:40 HCHN JB1 Jongens B1 Zaal
Uit 12:15 Steenwijk JC1 Jongens C1 Zaal
Uit 12:30 Groningen JD1 Jongens D1 Zaal
Uit 13:55 Epe JC1 Jongens C1 Zaal
Uit 15:50 QuickStick MB5 Meisjes B4 Zaal
Uit 15:50 Hattem MA1 Meisjes A2 Zaal
Uit 16:40 Ares D2 Dames 2 Zaal
Uit 17:30 Leeuwarden MB4 Meisjes B4 Zaal
Uit 17:30 Hattem MC1 Meisjes C1 Zaal
Uit 17:30 Hattem MB3 Meisjes B2 Zaal

3 feb 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 10:00 Jongens C1 Zaal Hardenberg JC1
Thuis 10:00 Meisjes C1 Zaal Ares MC2
Thuis 10:50 Jongens D1 Zaal QuickStick JD1
Thuis 11:30 Meisjes B3 Zaal QuickStick MB4
Thuis 11:40 Meisjes B1 Zaal Leeuwarden MB12C
Thuis 11:40 Meisjes D2 zaal Sneek MD5
Thuis 12:30 Meisjes D1 Zaal Zwolle MD8
Thuis 14:10 Jongens C1 Zaal Meppel JC1
Thuis 14:10 Meisjes C1 Zaal Zwolle MC6
Thuis 15:00 Jongens A1 Zaal Meppel JA1
Thuis 15:50 Dames 2 Zaal Haackey D2
Thuis 16:40 Dames 1 Zaal Kromhouters D1
Thuis 16:40 Meisjes C3 zaal Hattem MC2
Thuis 17:15 Meisjes A1 Zaal Steenwijk MA1
Uit 09:50 Harlingen MB2 Meisjes B3 Zaal
Uit 10:00 Zwolle MD9 Meisjes D2 zaal
Uit 12:30 Harlingen JD1 Jongens D1 Zaal
Uit 13:20 Graspiepers MB2 Meisjes B1 Zaal
Uit 14:10 Hattem MD1 Meisjes D1 Zaal
Uit 15:00 Ares D1 Dames 1 Zaal
Uit 15:00 Epe MC2 Meisjes C3 zaal
Uit 15:35 Dalfsen MA1 Meisjes A1 Zaal
Uit 16:40 Zwolle MC5 Meisjes C2 zaal
Uit 18:20 Epe MC1 Meisjes C2 zaal
Uit 18:20 Deventer D3 Dames 2 Zaal
Uit 19:10 JA1 Jongens A1 Zaal

9 feb 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 13:20 Meisjes B1 Zaal QuickStick MB2
Uit 10:50 Meppel MB1 Meisjes B1 Zaal

10 feb 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 11:40 Meisjes D4 zaal Ares MD7
Thuis 12:30 Meisjes D3 zaal Hardenberg MD1
Thuis 17:30 Meisjes B4 Zaal Leeuwarden MB4
Uit 10:00 Dalfsen MD2 Meisjes D3 zaal
Uit 13:20 Mezen MD4 Meisjes D4 zaal
Uit 15:00 Meppel MA3 Meisjes A3 Zaal
Uit 15:00 EHV MC3 Meisjes C2 zaal
Uit 16:40 Hardenberg MA1 Meisjes A3 Zaal
Uit 17:30 Ommen MC2 Meisjes C2 zaal
Uit 19:10 Graspiepers MB4 Meisjes B4 Zaal

3 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Heren 2 Apeldoorn H3
Uit Apeldoorn HD Heren A
Uit Twente D3 Dames 2

5 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames DA SCHC DDC

9 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes A3 Meeuwen MA2
Thuis Meisjes B3 Zwolle MB10
Thuis Jongens A1 Hattem JA1
Thuis Meisjes A1 Hattem MA1
Thuis Meisjes B1 QZ MB2
Thuis Jongens A2 HCHN JA1
Uit Salland MB1 Meisjes B2
Uit Meeuwen MA1 Meisjes A2
Uit Mezen MB3 Meisjes B4

10 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Heren 1 Ares H1
Thuis Dames 2 PW D3
Uit Westerduiven H3 Heren 2
Uit Dieren HA Heren A
Uit Kieviten D1 Dames 1

12 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit Ares DDA Dames DA

16 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes B2 Dalfsen MB1
Thuis Meisjes A2 Kampen MA2
Thuis Jongens B1 HCHN JB1
Thuis Meisjes B4 Kampen MB1
Uit Meeuwen JA1 Jongens A2
Uit Westerduiven MA1 Meisjes A1
Uit Hattem MB3 Meisjes B3
Uit Meppel MA3 Meisjes A3
Uit Bemmel MB2 Meisjes B1
Uit Union JA2 Jongens A1

17 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Heren 2 Zevenaar H3
Thuis Dames 1 Heerhugowaard D1
Thuis Heren 2 Meeuwen H1
Thuis Heren A Wageningen HB
Uit Twente D4 Dames 2
Uit Hondsrug H1 Heren 1

19 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames DA Ede DDA

23 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes B2 Mezen MB2
Thuis Meisjes A3 Epe MA1
Thuis Jongens B1 Zutphen JB2
Thuis Meisjes B3 Meppel MB5
Thuis Meisjes A2 MA1
Uit Zwolle JA2 Jongens A1
Uit Zwolle MB4 Meisjes B1
Uit Nunspeet MB2 Meisjes B4
Uit Meppel JA1 Jongens A2
Uit Nijmegen MA2 Meisjes A1

24 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames 2 Zwolle D8
Thuis Heren 1 PW H1
Uit Oosterbeek HB Heren A
Uit Baarn D1 Dames 1
Uit Zutphen H2 Heren 2

26 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit 10:30 Hoevelaken DDB Dames DA WATER

30 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes A1 Druten MA1
Thuis Meisjes B3 Salland MB2
Thuis Jongens A2 Apeldoorn JA4
Thuis Meisjes B1 Meppel MB1
Thuis Jongens A1 Druten JA1
Thuis Meisjes B4 Apeldoorn MB7
Uit Dalfsen MA1 Meisjes A2
Uit Hardenberg MA1 Meisjes A3
Uit Hattem MB2 Meisjes B2
Uit Apeldoorn JB5 Jongens B1

31 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Heren A Upward HD
Thuis Dames 1 WFHC Hoorn D1
Uit Leeuwarden H1 Heren 1
Uit Apeldoorn H4 Heren 2

2 apr 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames DA Leusden DDA

6 apr 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Jongens B1 Epse JB1
Thuis Meisjes A2 Mezen MA1
Thuis Meisjes A2 Dieren MA1
Thuis Meisjes B2 Zwolle MB9
Thuis Jongens A1 Twente JA1
Uit Apeldoorn MA3 Meisjes A3
Uit Epe MB1 Meisjes B4
Uit Bully MA2 Meisjes A1
Uit Zevenaar MB1 Meisjes B1
Uit Meeuwen MB2 Meisjes B3
Uit Mezen JA2 Jongens A2

7 apr 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames 1 Loenen D1
Thuis Heren 2 Dalfsen H1
Thuis Heren 1 Oosterbeek H1
Thuis Dames 2 Zwolle D9
Uit Arnhem HD Heren A

13 apr 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes A3 Mezen MA2
Thuis Meisjes B4 Zwolle MB5
Thuis Meisjes A1 Meppel MA1
Thuis Meisjes B1 Meeuwen MB1
Uit Meppel MB2 Meisjes B2
Uit HCHN JA1 Jongens A2
Uit HCM JA1 Jongens A1
Uit Zwolle MB10 Meisjes B3
Uit Mezen JB2 Jongens B1
Uit Ommen MA1 Meisjes A2

14 apr 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Heren A HCM HB
Thuis Heren 2 Zwolle H5
Uit Almelo D4 Dames 2
Uit Shinty D1 Dames 1
Uit Arnhem H1 Heren 1

16 apr 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit Union DDA Dames DA

5 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames 1 Abcoude D1
Uit Hardenberg H1 Heren 1

7 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames DA Almere DDA

11 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes B3 Hattem MB3
Thuis Meisjes B1 HCM MB2
Thuis Jongens A2 Meeuwen JA1
Thuis Meisjes A1 Ares MA1
Thuis Meisjes A3 Zwolle MA7
Thuis Jongens A1 Almelo JA1
Uit Kampen MB2 Meisjes B2
Uit Meppel MB3 Meisjes B4
Uit Zwolle MA4 Meisjes A2
Uit overbetuwe JB2 Jongens B1

12 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Heren 1 Zutphen H1
Thuis Dames 2 Zwolle D7
Thuis Heren A Ede HA
Uit 12:45 Montfoort D1 Dames 1 ZAND
Uit Apeldoorn H3 Heren 2

18 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Jongens A2 Meppel JA1
Thuis Meisjes B4 Mezen MB3
Thuis Meisjes A2 Meeuwen MA1
Thuis Meisjes B2 Salland MB1
Thuis Jongens B1 Upward JB3
Uit QZ MB2 Meisjes B1
Uit Ares MA4 Meisjes A3
Uit Meppel MB5 Meisjes B3
Uit Hattem MA1 Meisjes A1
Uit Hattem JA1 Jongens A1

19 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames 1 Catwijck D1
Thuis Heren 2 Westerduiven H3
Uit Steenwijk H1 Heren 1
Uit Zwolle D6 Dames 2
Uit Apeldoorn HC Heren A

25 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Jongens A1 Union JA2
Thuis Meisjes B1 Bemmel MB2
Thuis Meisjes A1 Westerduiven MA1
Thuis Meisjes A3 Nunspeet MA1
Uit Apeldoorn JA4 Jongens A2
Uit Kampen MA2 Meisjes A2
Uit Salland MB2 Meisjes B3
Uit Dalfsen MB1 Meisjes B2
Uit HCHN JB1 Jongens B1
Uit Kampen MB1 Meisjes B4

26 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames 2 Bully D4
Thuis Heren 1 Westerduiven H1
Uit Hisalis D1 Dames 1
Uit Meeuwen H1 Heren 2

1 jun 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes B3 Meeuwen MB2
Thuis Jongens A2 Mezen JA2

2 jun 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Heren 2 Zutphen H2
Thuis Dames 1 Purmerend D1
Uit Drienerlo H1 Heren 1
Uit Almelo D3 Dames 2
Uit Upward HC Heren A

16 jun 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Heren A Apeldoorn HD
Thuis Dames 2 Twente D3

COOKIE INFORMATIE

Voor een volledige werking van deze website wordt gebruik gemaakt van cookies.
Meer informatie over cookies > Accepteren