Wedstrijdschema

De wedstrijden die door de KNHB voor de competitie worden gepland, worden hier getoond. Indien bekend met veld en aangewezen scheidsrechters.

Hier zijn de invalregels van de KNHB opgenomen en de wijze waarop MHC Flevoland deze regels hanteert.

Let Op: Als er bij zaalwedstrijden staat dat ze thuis gespeeld worden, is dat niet in Dronten. Dit is slechts administratief en bepaald wel wie er bijvoorbeeld hesjes moet dragen, maar controleer altijd op de standenmotor waar de wedstrijden gespeeld worden.

De scheidsrechters indeling voor de zaal staat hier.

 

 

.Webshop voor leden .

26 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit 10:30 Hoevelaken DDB Dames DA WATER

30 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 09:15 Meisjes F1 Mezen MF3 ZV2-2CD
Thuis 09:15 Meisjes 8E2 Zwolle M8E2 ZV2-2AB Isa Wubs Noa Fels
Thuis 10:30 Meisjes 8E1 Meppel M8E1 KG3-3AB Sarah Hetsen Judith Spoelstra
Thuis 10:45 Meisjes D3 Ares MD6 ZV2 Nyla van der Pouw Nina Maurer
Thuis 11:00 Meisjes C4 Meppel MC4 KG1 Maartje van Bemmel Femke ten Damme
Thuis 12:15 Jongens C1 Epe JC1 KG3 Zoƫ Worp Willemijn Wortelboer
Thuis 12:30 Meisjes D1 Zwolle MD2 ZV2 Kiki Glotzbach Lisette Hop
Thuis 12:45 Meisjes B4 Apeldoorn MB7 KG1 Lisa Buikema Roos Wilke
Thuis 14:00 Jongens A1 Druten JA1 KG3
Thuis 14:15 Meisjes C2 Hardenberg MC1 ZV2 Wouter van Asselt Max Hamstra
Thuis 14:30 Meisjes B3 Salland MB2 KG1 Joep van der Holst Tim Nguyen
Thuis 15:45 Meisjes B1 Meppel MB1 KG3 Casper Hop Marten de Backer
Thuis 16:00 Meisjes A1 Druten MA1 ZV2 Kalkidan van Breda Justin Konings
Thuis 16:15 Jongens A2 Apeldoorn JA4 KG1 Erik Talens Rense de Louweren
Uit 09:00 Zwolle JD3 Jongens D1 WATER
Uit 09:00 Meppel J8E1 Jongens 8 E1 ZAND
Uit 09:00 Mezen ME3 Meisjes E2 ZAND
Uit 09:00 Mezen ME4 Meisjes E1 ZAND
Uit 10:15 Mezen MD5 Meisjes D4 WATER
Uit 11:45 Ares MD4 Meisjes D2 ZAND
Uit 13:15 HCHN MC1 Meisjes C1 WATER
Uit 13:45 Hattem MB2 Meisjes B2 WATER
Uit 14:15 Hardenberg MA1 Meisjes A3 ZAND
Uit 14:15 Dalfsen MA1 Meisjes A2 ZAND
Uit 14:30 Ares MC6 Meisjes C3 ZAND
Uit 14:45 Apeldoorn JB5 Jongens B1 ZAND

31 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 11:00 Heren A Upward HD KG1
Thuis 12:45 Dames 1 WFHC Hoorn D1 KG1
Uit 14:45 Leeuwarden H1 Heren 1 SEMI
Uit 15:00 Apeldoorn H4 Heren 2 SEMI

2 apr 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames DA Leusden DDA

6 apr 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 09:15 Meisjes E2 Mezen ME2 ZV2-2CD Jesse Talens Thomas van Zuilen
Thuis 09:15 Meisjes E1 Meeuwen ME1 ZV2-2AB Ilse Kamps Sarah Teuben
Thuis 09:30 Jongens 8 E1 Dalfsen J8E2 KG1-1AB Senna Kok Anouk de Winter
Thuis 10:30 Meisjes D4 Nunspeet MD1 KG3 Lennaert de Backer David Bartelds
Thuis 10:45 Meisjes D2 Zwolle MD8 ZV2 Marit van Berkum Nienke Wesseling
Thuis 11:00 Jongens D1 Almelo JD1 KG1 Hermen Banis Justin Klerk
Thuis 12:15 Jongens A1 Twente JA1 KG3
Thuis 12:30 Meisjes C3 Meeuwen MC3 ZV2 Ilse van Dalen Carmen Koggel
Thuis 12:45 Meisjes C1 EHV MC2 KG1 Marit van Dekken Rory Vahl
Thuis 14:00 Meisjes A2 Mezen MA1 KG3 Erik Talens Marten de Backer
Thuis 14:15 Meisjes B2 Zwolle MB9 ZV2 Kalkidan van Breda Justin Konings
Thuis 14:30 Jongens B1 Epse JB1 KG1 Casper Hop Rense de Louweren
Thuis Meisjes A2 Dieren MA1
Uit 09:15 Mezen M8E4 Meisjes 8E1 WATER
Uit 09:45 Meeuwen MF1 Meisjes F1 ZANDHALF
Uit 10:00 Steenwijk MIX 8E2 Meisjes 8E2 ZAND
Uit 11:15 MD4 Meisjes D3 SEMI
Uit 11:45 Meppel MC3 Meisjes C2 ZAND
Uit 11:45 Apeldoorn MC6 Meisjes C4 ZAND
Uit 12:30 Apeldoorn MD2 Meisjes D1 SEMI
Uit 12:30 Bully MA2 Meisjes A1 ZAND
Uit 13:00 Meeuwen MB2 Meisjes B3 ZANDHALF
Uit 13:00 Epe MB1 Meisjes B4 ZAND
Uit 13:15 Mezen JA2 Jongens A2 ZAND
Uit 13:15 Apeldoorn MA3 Meisjes A3 ZAND
Uit 14:15 Zevenaar MB1 Meisjes B1 SEMI
Uit 17:45 Zwolle JC4 Jongens C1 WATER

7 apr 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 12:30 Heren 2 Dalfsen H1 ZV2
Thuis 12:45 Dames 1 Loenen D1 KG1
Thuis 14:30 Dames 2 Zwolle D9 ZV2
Thuis 14:30 Heren 1 Oosterbeek H1 KG1
Uit 14:30 Arnhem HD Heren A WATER

13 apr 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 09:15 Jongens 8 E1 Zwolle J8E2 ZV2-2CD Laura Feddes Noa Claassens
Thuis 09:15 Meisjes 8E2 Meeuwen M8E1 ZV2-2AB Sarah Hetsen Judith Spoelstra
Thuis 09:30 Meisjes E2 Meppel ME2 KG1-1A Tess van Rijn Luca Willems
Thuis 10:30 Jongens D1 PW JD1 KG3 Maartje van Bemmel Nyla van der Pouw
Thuis 10:45 Meisjes D1 Ares MD2 ZV2 Femke ten Damme Sherine Arends
Thuis 11:00 Meisjes D4 Ares MD5 KG1 Robin Zeelenberg Dorien Lekkerkerk
Thuis 12:15 Meisjes D2 Mezen MD2 KG3 Lisa Eichler Xanne Versluis
Thuis 12:30 Meisjes A1 Meppel MA1 ZV2
Thuis 12:45 Meisjes B1 Meeuwen MB1 KG1
Thuis 14:00 Meisjes C1 Twente MC2 KG3 Lotte Rosier Noor van Wees
Thuis 14:15 Meisjes B4 Zwolle MB5 ZV2 Marit van Linge Jessy Meijering
Thuis 14:30 Meisjes A3 Mezen MA2 KG1 Lisa Buikema Roos Wilke
Uit 09:00 Kampen M8E1 Meisjes 8E1 ZAND
Uit 09:30 Hattem MF3 Meisjes F1 WATER
Uit 10:00 Epe MC1 Meisjes C2 ZAND
Uit 10:30 Apeldoorn ME3 Meisjes E1 SEMI
Uit 10:45 Ares JC1 Jongens C1 WATER
Uit 11:45 Hattem MD2 Meisjes D3 WATER
Uit 12:30 Mezen JB2 Jongens B1 WATER
Uit 13:15 Meppel MB2 Meisjes B2 SEMI
Uit 14:00 Dalfsen MC1 Meisjes C3 ZAND
Uit 15:00 Ommen MA1 Meisjes A2 ZAND
Uit 16:15 Zwolle MC7 Meisjes C4 ZAND
Uit 17:00 HCHN JA1 Jongens A2 WATER
Uit 17:30 Zwolle MB10 Meisjes B3 WATER
Uit HCM JA1 Jongens A1

14 apr 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 11:00 Heren A HCM HB KG1
Thuis 12:30 Heren 2 Zwolle H5 KG1
Uit 12:30 Almelo D4 Dames 2 ZAND
Uit 12:45 Shinty D1 Dames 1 WATER
Uit 14:45 Arnhem H1 Heren 1 WATER

16 apr 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit Union DDA Dames DA

4 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 12:45 Dames 1 Abcoude D1 KG1

5 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit 14:30 Hardenberg H1 Heren 1 ZAND

7 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames DA Almere DDA

11 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 09:00 Meisjes C2 Meeuwen MC2 KG3
Thuis 09:15 Meisjes 8E1 Zwolle M8E4 ZV2
Thuis 09:15 Meisjes F1 Zwolle MF3 ZV2
Thuis 09:30 Meisjes E1 Ares ME3 KG1
Thuis 10:30 Meisjes D3 HCHN MD2 KG3
Thuis 10:45 Meisjes C4 Deventer MC6 ZV2
Thuis 11:00 Meisjes C3 Mezen MC3 KG1
Thuis 12:15 Meisjes A3 Zwolle MA7 KG3
Thuis 12:30 Meisjes B1 HCM MB2 ZV2
Thuis 12:45 Meisjes B3 Hattem MB3 KG1
Thuis 14:00 Jongens A2 Meeuwen JA1 KG3
Thuis 14:15 Meisjes A1 Ares MA1 ZV2
Thuis 14:30 Jongens A1 Almelo JA1 KG1
Uit 09:45 Ommen MD2 Meisjes D2 ZAND
Uit 10:00 Zwolle ME16 Meisjes E2 ZAND
Uit 10:00 Zwolle M8E7 Meisjes 8E2 ZAND
Uit 10:00 Zwolle J8E3 Jongens 8 E1 ZAND
Uit 11:15 Meeuwen MD1 Meisjes D1 ZAND
Uit 12:30 Apeldoorn JD2 Jongens D1 SEMI
Uit 13:15 Zwolle MD12 Meisjes D4 ZAND
Uit 14:00 Kampen MB2 Meisjes B2 ZAND
Uit 14:15 Ares MC1 Meisjes C1 WATER
Uit 17:30 Zwolle MA4 Meisjes A2 ZAND
Uit overbetuwe JB2 Jongens B1
Uit Meppel MB3 Meisjes B4

12 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 11:00 Heren A Ede HA KG1
Thuis 12:30 Dames 2 Zwolle D7 KG1
Thuis 14:30 Heren 1 Zutphen H1 KG1
Uit 11:00 Apeldoorn H3 Heren 2 SEMI
Uit 12:45 Montfoort D1 Dames 1 ZAND

14 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames DA Ede DDA

18 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 09:00 Meisjes 8E1 Zwolle M8E1 KG3
Thuis 09:15 Meisjes 8E2 Epe M8E2 ZV2
Thuis 09:30 Meisjes F1 Zwolle MF7 KG1
Thuis 10:30 Meisjes C2 Zwolle MC5 KG3
Thuis 10:45 Meisjes D4 Meppel MD2 ZV2
Thuis 12:15 Meisjes C4 Mezen MC5 KG3
Thuis 12:30 Meisjes A2 Meeuwen MA1 ZV2
Thuis 14:00 Jongens B1 Upward JB3 KG3
Thuis 14:15 Jongens A2 Meppel JA1 ZV2
Thuis 14:30 Meisjes B4 Mezen MB3 KG1
Thuis 16:15 Meisjes B2 Salland MB1 KG1
Uit 09:30 Meeuwen MC1 Meisjes C1 ZAND
Uit 09:45 Meeuwen ME2 Meisjes E2 ZANDHALF
Uit 10:45 Bully JD1 Jongens D1 WATER
Uit 11:00 Zwolle ME17 Meisjes E1 ZAND
Uit 11:00 MD1 Meisjes D1 KG1
Uit 11:45 Ares J8E2 Jongens 8 E1 ZAND
Uit 12:00 Hattem MD1 Meisjes D2 WATER
Uit 12:15 Goor MD2 Meisjes D3 SEMI
Uit 12:30 QZ MB2 Meisjes B1 WATER
Uit 12:45 JC1 Jongens C1 KG1
Uit 13:00 Zwolle MC10 Meisjes C3 ZAND
Uit 14:30 Hattem MA1 Meisjes A1 WATER
Uit 15:45 Ares MA4 Meisjes A3 SEMI
Uit 16:15 Hattem JA1 Jongens A1 WATER
Uit Meppel MB5 Meisjes B3

19 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 12:45 Dames 1 Catwijck D1 KG1
Thuis 14:30 Heren 2 Westerduiven H3 KG1
Uit 14:45 Steenwijk H1 Heren 1 ZAND
Uit Zwolle D6 Dames 2
Uit Apeldoorn HC Heren A

25 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 09:15 Meisjes E2 Mezen ME3 ZV2
Thuis 09:30 Meisjes E1 Mezen ME4 KG1
Thuis 10:30 Meisjes D4 Mezen MD5 KG3
Thuis 10:45 Meisjes C1 HCHN MC1 ZV2
Thuis 11:00 Meisjes D2 Ares MD4 KG1
Thuis 12:15 Meisjes A3 Nunspeet MA1 KG3
Thuis 12:30 Jongens A1 Union JA2 ZV2
Thuis 12:45 Jongens D1 Zwolle JD3 KG1
Thuis 14:00 Meisjes C3 Ares MC6 KG3
Thuis 14:15 Meisjes B1 Bemmel MB2 ZV2
Thuis 14:30 Meisjes A1 Westerduiven MA1 KG1
Uit 09:00 Zwolle MD2 Meisjes D1 WATER
Uit 09:15 Mezen MF3 Meisjes F1 ZAND
Uit 09:30 Hattem M8E2 Meisjes 8E1 WATER
Uit 10:00 Zwolle M8E2 Meisjes 8E2 ZAND
Uit 11:00 Hardenberg MC1 Meisjes C2 ZAND
Uit 11:45 Ares MD6 Meisjes D3 ZAND
Uit 13:00 HCHN JB1 Jongens B1 WATER
Uit 14:00 Kampen MB1 Meisjes B4 ZAND
Uit 15:30 Kampen MA2 Meisjes A2 ZAND
Uit 16:00 Dalfsen MB1 Meisjes B2 ZAND
Uit Apeldoorn JA4 Jongens A2
Uit Epe JC1 Jongens C1
Uit Meppel MC4 Meisjes C4
Uit Salland MB2 Meisjes B3

26 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 12:30 Dames 2 Bully D4 KG1
Thuis 14:30 Heren 1 Westerduiven H1 KG1
Uit 12:45 Hisalis D1 Dames 1 SEMI
Uit 13:00 Meeuwen H1 Heren 2 ZAND

1 jun 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 10:30 Meisjes B3 Meeuwen MB2 KG3
Thuis 10:45 Meisjes D1 Apeldoorn MD2 ZV2
Thuis 11:00 Meisjes D3 MD4 KG1
Thuis 12:15 Jongens A2 Mezen JA2 KG3
Thuis 12:30 Jongens C1 Zwolle JC4 ZV2
Thuis 12:45 Meisjes C4 Apeldoorn MC6 KG1
Thuis 14:30 Meisjes C2 Meppel MC3 KG1
Uit 09:30 Meeuwen MC3 Meisjes C3 ZANDHALF
Uit 10:45 Almelo JD1 Jongens D1 SEMI
Uit 12:15 Zwolle MD8 Meisjes D2 WATER
Uit 13:00 EHV MC2 Meisjes C1 WATER
Uit Nunspeet MD1 Meisjes D4

2 jun 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 12:45 Dames 1 Purmerend D1 KG1
Thuis 14:30 Heren 2 Zutphen H2 ZV2
Uit 10:45 Almelo D3 Dames 2 ZAND
Uit 14:45 Drienerlo H1 Heren 1 WATER
Uit Upward HC Heren A

8 jun 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 09:15 Meisjes 8E2 Steenwijk MIX 8E2 ZV2
Thuis 09:15 Meisjes F1 Meeuwen MF1 ZV2
Thuis 09:30 Meisjes 8E1 Steenwijk MIX 8E1 KG1
Uit 10:00 Mezen ME2 Meisjes E2 WATER
Uit 10:00 Meeuwen ME1 Meisjes E1 ZANDHALF
Uit 11:00 Hattem J8E1 Jongens 8 E1 WATER

16 jun 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 11:00 Heren A Apeldoorn HD KG1
Thuis 12:30 Dames 2 Twente D3 KG1

COOKIE INFORMATIE

Voor een volledige werking van deze website wordt gebruik gemaakt van cookies.
Meer informatie over cookies > Accepteren