Wedstrijdschema

De wedstrijden die door de KNHB voor de competitie worden gepland, worden hier getoond. Indien bekend met veld en aangewezen scheidsrechters.

Hier zijn de invalregels van de KNHB opgenomen en de wijze waarop MHC Flevoland deze regels hanteert.

Let Op: Als er bij zaalwedstrijden staat dat ze thuis gespeeld worden, is dat niet in Dronten. Dit is slechts administratief en bepaald wel wie er bijvoorbeeld hesjes moet dragen, maar controleer altijd op de standenmotor waar de wedstrijden gespeeld worden.

De scheidsrechters indeling voor de zaal staat hier.

 

 

.Webshop voor leden .

28 apr 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 14:30 Heren 2 Zwolle H5 KG1

4 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 12:45 Dames 1 Abcoude D1 KG1

5 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit 14:30 Hardenberg H1 Heren 1 ZAND

7 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames DA Almere DDA

11 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 08:45 Meisjes 8E1 Zwolle M8E4 KG3
Thuis 08:45 Meisjes E1 Ares ME3 ZV2
Thuis 08:45 Meisjes F1 Zwolle MF3 ZV2
Thuis 10:00 Meisjes C2 Meeuwen MC2 KG3
Thuis 10:15 Meisjes C3 Mezen MC3 ZV2
Thuis 11:30 Meisjes D3 HCHN MD2 KG3
Thuis 11:45 Jongens A2 Meeuwen JA1 ZV2
Thuis 13:00 Meisjes B3 Hattem MB3 KG3
Thuis 13:15 Meisjes B1 HCM MB2 ZV2
Thuis 14:30 Meisjes A1 Ares MA1 KG3
Thuis 14:45 Meisjes A3 Zwolle MA7 ZV2
Thuis 16:00 Meisjes C4 Deventer MC6 KG3
Thuis 16:15 Jongens A1 Almelo JA1 ZV2
Uit 09:45 Ommen MD2 Meisjes D2 ZAND
Uit 10:00 Zwolle M8E7 Meisjes 8E2 ZAND
Uit 10:00 Zwolle J8E3 Jongens 8 E1 ZAND
Uit 10:00 Zwolle ME16 Meisjes E2 ZAND
Uit 11:15 Meeuwen MD1 Meisjes D1 ZAND
Uit 11:45 Meppel MB3 Meisjes B4 ZAND
Uit 12:30 Apeldoorn JD2 Jongens D1 SEMI
Uit 13:15 Zwolle MD12 Meisjes D4 ZAND
Uit 14:00 Kampen MB2 Meisjes B2 ZAND
Uit 14:15 Ares MC1 Meisjes C1 WATER
Uit 15:30 overbetuwe JB2 Jongens B1 ZAND
Uit 17:30 Zwolle MA4 Meisjes A2 ZAND

12 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 11:00 Heren A Ede HA KG1
Thuis 12:30 Dames 2 Zwolle D7 KG1
Thuis 14:30 Heren 1 Zutphen H1 KG1
Uit 11:00 Apeldoorn H3 Heren 2 SEMI
Uit 12:45 Montfoort D1 Dames 1 ZAND

14 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames DA Ede DDA

18 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 08:45 Meisjes 8E1 Zwolle M8E1 ZV2
Thuis 08:45 Meisjes F1 Zwolle MF7 KG3
Thuis 08:45 Meisjes 8E2 Epe M8E2 KG3
Thuis 10:00 Meisjes C2 Zwolle MC5 KG3
Thuis 11:30 Meisjes D4 Meppel MD2 KG3
Thuis 11:45 Jongens A2 Meppel JA1 ZV2
Thuis 13:00 Meisjes C4 Mezen MC5 KG3
Thuis 13:15 Meisjes B4 Mezen MB3 ZV2
Thuis 14:30 Meisjes A2 Meeuwen MA1 KG3
Thuis 16:00 Jongens B1 Upward JB3 KG3
Thuis 16:15 Meisjes B2 Salland MB1 ZV2
Uit 09:30 Meeuwen MC1 Meisjes C1 ZAND
Uit 09:45 Meeuwen ME2 Meisjes E2 ZANDHALF
Uit 10:15 MD1 Meisjes D1 ZV2
Uit 10:45 Bully JD1 Jongens D1 WATER
Uit 11:00 Zwolle ME17 Meisjes E1 ZAND
Uit 11:45 Ares J8E2 Jongens 8 E1 ZAND
Uit 12:00 Hattem MD1 Meisjes D2 WATER
Uit 12:15 Goor MD2 Meisjes D3 SEMI
Uit 12:30 QZ MB2 Meisjes B1 WATER
Uit 13:00 Zwolle MC10 Meisjes C3 ZAND
Uit 14:30 Hattem MA1 Meisjes A1 WATER
Uit 14:45 JC1 Jongens C1 ZV2
Uit 15:45 Ares MA4 Meisjes A3 SEMI
Uit 16:15 Hattem JA1 Jongens A1 WATER
Uit Meppel MB5 Meisjes B3

19 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 12:45 Dames 1 Catwijck D1 KG1
Thuis 14:30 Heren 2 Westerduiven H3 KG1
Uit 10:30 Zwolle D6 Dames 2 ZAND
Uit 13:00 Apeldoorn HC Heren A ZAND
Uit 14:45 Steenwijk H1 Heren 1 ZAND

25 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 08:45 Meisjes E1 Mezen ME4 ZV2
Thuis 08:45 Meisjes E2 Mezen ME3 ZV2
Thuis 09:30 Meisjes D4 Mezen MD5 KG3
Thuis 10:15 Meisjes D2 Ares MD4 ZV2
Thuis 11:00 Meisjes C1 HCHN MC1 KG3
Thuis 11:45 Jongens A1 Union JA2 ZV2
Thuis 12:30 Jongens D1 Zwolle JD3 KG3
Thuis 13:15 Meisjes C3 Ares MC6 ZV2
Thuis 14:00 Meisjes B1 Bemmel MB2 KG3
Thuis 14:45 Meisjes A1 Westerduiven MA1 ZV2
Thuis 15:30 Meisjes A3 Nunspeet MA1 KG3
Uit 09:00 Zwolle MD2 Meisjes D1 WATER
Uit 09:15 Mezen MF3 Meisjes F1 ZAND
Uit 09:30 Hattem M8E2 Meisjes 8E1 WATER
Uit 10:00 Zwolle M8E2 Meisjes 8E2 ZAND
Uit 11:00 Hardenberg MC1 Meisjes C2 ZAND
Uit 11:45 Ares MD6 Meisjes D3 ZAND
Uit 13:00 HCHN JB1 Jongens B1 WATER
Uit 14:00 Kampen MB1 Meisjes B4 ZAND
Uit 14:45 Apeldoorn JA4 Jongens A2 ZAND
Uit 15:00 Salland MB2 Meisjes B3 ZAND
Uit 15:30 Kampen MA2 Meisjes A2 ZAND
Uit 16:00 Dalfsen MB1 Meisjes B2 ZAND
Uit Epe JC1 Jongens C1
Uit Meppel MC4 Meisjes C4

26 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 12:30 Dames 2 Bully D4 KG1
Thuis 14:30 Heren 1 Westerduiven H1 KG1
Uit 12:45 Hisalis D1 Dames 1 SEMI
Uit 13:00 Meeuwen H1 Heren 2 ZAND

1 jun 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 09:15 Jongens C1 Zwolle JC4 KG3
Thuis 10:45 Meisjes D1 Apeldoorn MD2 KG3
Thuis 11:00 Meisjes B3 Meeuwen MB2 ZV2
Thuis 12:30 Meisjes D3 MD4 KG3
Thuis 12:45 Meisjes C4 Apeldoorn MC6 ZV2
Thuis 14:15 Jongens A2 Mezen JA2 KG3
Thuis 14:30 Meisjes C2 Meppel MC3 ZV2
Uit 09:30 Meeuwen MC3 Meisjes C3 ZANDHALF
Uit 10:15 Nunspeet MD1 Meisjes D4 ZAND
Uit 10:45 Almelo JD1 Jongens D1 SEMI
Uit 12:15 Zwolle MD8 Meisjes D2 WATER
Uit 13:00 EHV MC2 Meisjes C1 WATER

2 jun 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 12:45 Dames 1 Purmerend D1 KG1
Thuis 14:30 Heren 2 Zutphen H2 ZV2
Uit 10:45 Almelo D3 Dames 2 ZAND
Uit 14:45 Drienerlo H1 Heren 1 WATER
Uit Upward HC Heren A

8 jun 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 09:15 Meisjes F1 Meeuwen MF1 KG3
Thuis 09:15 Meisjes 8E2 Steenwijk MIX 8E2 KG3
Thuis 09:30 Meisjes 8E1 Steenwijk MIX 8E1 ZV2
Uit 10:00 Mezen ME2 Meisjes E2 WATER
Uit 10:00 Meeuwen ME1 Meisjes E1 ZANDHALF
Uit 11:00 Hattem J8E1 Jongens 8 E1 WATER

16 jun 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 12:30 Dames 2 Twente D3 KG1
Thuis 14:30 Heren A Apeldoorn HD KG1

COOKIE INFORMATIE

Voor een volledige werking van deze website wordt gebruik gemaakt van cookies.
Meer informatie over cookies > Accepteren