Wedstrijdschema

De wedstrijden die door de KNHB voor de competitie worden gepland, worden hier getoond. Indien bekend met veld en aangewezen scheidsrechters.

Hier zijn de invalregels van de KNHB opgenomen en de wijze waarop MHC Flevoland deze regels hanteert.

Let Op: Als er bij zaalwedstrijden staat dat ze thuis gespeeld worden, is dat niet in Dronten. Dit is slechts administratief en bepaald wel wie er bijvoorbeeld hesjes moet dragen, maar controleer altijd op de standenmotor waar de wedstrijden gespeeld worden.

De scheidsrechters indeling voor de zaal staat hier.

 

 

Wedstrijd schema Wedstrijd schema

3 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Heren 2 Apeldoorn H3
Thuis Dames 2 D2 (O)
Uit Apeldoorn HD Heren A

5 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames DA SCHC DDC

9 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Jongens A2 HCHN JA1
Thuis Meisjes B1 QZ MB2
Thuis Meisjes A1 Hattem MA1
Thuis Jongens A1 Hattem JA1
Thuis Meisjes B3 Zwolle MB10
Thuis Meisjes A3 Meeuwen MA2
Uit Mezen MB3 Meisjes B4
Uit Meeuwen MA1 Meisjes A2
Uit Salland MB1 Meisjes B2

10 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Heren 2 H2 (O)
Thuis Dames 2 PW D3
Thuis Heren 1 Ares H1
Uit Dieren HA Heren A
Uit Kieviten D1 Dames 1

12 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit Ares DDA Dames DA

16 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Jongens B1 HCHN JB1
Thuis Meisjes A2 Kampen MA2
Thuis Meisjes B4 Kampen MB1
Thuis Meisjes B2 Dalfsen MB1
Uit Union JA2 Jongens A1
Uit Bemmel MB2 Meisjes B1
Uit Westerduiven MA1 Meisjes A1
Uit Hattem MB3 Meisjes B3
Uit Meppel MA3 Meisjes A3
Uit Meeuwen JA1 Jongens A2

17 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Heren 2 Zevenaar H3
Thuis Dames 1 Heerhugowaard D1
Thuis Heren 2 Meeuwen H1
Thuis Dames 2 D2 (O)
Thuis Heren A Wageningen HB
Uit Hondsrug H1 Heren 1

19 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames DA Ede DDA

23 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Jongens B1 Zutphen JB2
Thuis Meisjes B3 Meppel MB5
Thuis Meisjes B2 Mezen MB2
Thuis Meisjes A2 MA1
Thuis Meisjes A3 Epe MA1
Uit Zwolle JA2 Jongens A1
Uit Meppel JA1 Jongens A2
Uit Nijmegen MA2 Meisjes A1
Uit Zwolle MB4 Meisjes B1
Uit Nunspeet MB2 Meisjes B4

24 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames 2 Zwolle D8
Thuis Heren 1 PW H1
Thuis Heren 2 H2 (O)
Uit Baarn D1 Dames 1
Uit Oosterbeek HB Heren A

26 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit 10:30 Hoevelaken DDB Dames DA WATER

30 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes B4 Apeldoorn MB7
Thuis Meisjes B3 Salland MB2
Thuis Jongens A1 Druten JA1
Thuis Jongens A2 Apeldoorn JA4
Thuis Meisjes A1 Druten MA1
Thuis Meisjes B1 Meppel MB1
Uit Apeldoorn JB5 Jongens B1
Uit Hardenberg MA1 Meisjes A3
Uit Hattem MB2 Meisjes B2
Uit Dalfsen MA1 Meisjes A2

31 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames 1 WFHC Hoorn D1
Thuis Heren A Upward HD
Thuis Heren 2 H2 (O)
Uit Leeuwarden H1 Heren 1

2 apr 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames DA Leusden DDA

6 apr 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes B2 Zwolle MB9
Thuis Meisjes A2 Dieren MA1
Thuis Jongens A1 Twente JA1
Thuis Meisjes A2 Mezen MA1
Thuis Jongens B1 Epse JB1
Uit Zevenaar MB1 Meisjes B1
Uit Bully MA2 Meisjes A1
Uit Mezen JA2 Jongens A2
Uit Apeldoorn MA3 Meisjes A3
Uit Epe MB1 Meisjes B4
Uit Meeuwen MB2 Meisjes B3

7 apr 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames 2 Zwolle D9
Thuis Heren 1 Oosterbeek H1
Thuis Heren 2 Dalfsen H1
Thuis Dames 1 Loenen D1
Uit Arnhem HD Heren A

13 apr 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes B4 Zwolle MB5
Thuis Meisjes B1 Meeuwen MB1
Thuis Meisjes A3 Mezen MA2
Thuis Meisjes A1 Meppel MA1
Uit HCM JA1 Jongens A1
Uit Mezen JB2 Jongens B1
Uit Zwolle MB10 Meisjes B3
Uit Meppel MB2 Meisjes B2
Uit Ommen MA1 Meisjes A2
Uit HCHN JA1 Jongens A2

14 apr 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames 2 D2 (O)
Thuis Heren 2 Zwolle H5
Thuis Heren A HCM HB
Uit Shinty D1 Dames 1
Uit Arnhem H1 Heren 1

16 apr 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit Union DDA Dames DA

5 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames 1 Abcoude D1
Uit Hardenberg H1 Heren 1

7 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames DA Almere DDA

11 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes B1 HCM MB2
Thuis Jongens A1 Almelo JA1
Thuis Meisjes B3 Hattem MB3
Thuis Meisjes A1 Ares MA1
Thuis Meisjes A3 Zwolle MA7
Thuis Jongens A2 Meeuwen JA1
Uit overbetuwe JB2 Jongens B1
Uit Kampen MB2 Meisjes B2
Uit Zwolle MA4 Meisjes A2
Uit Meppel MB3 Meisjes B4

12 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames 2 Zwolle D7
Thuis Heren 2 H2 (O)
Thuis Heren A Ede HA
Thuis Heren 1 Zutphen H1
Uit 12:45 Montfoort D1 Dames 1 ZAND

18 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes A2 Meeuwen MA1
Thuis Meisjes B4 Mezen MB3
Thuis Meisjes B2 Salland MB1
Thuis Jongens B1 Upward JB3
Thuis Jongens A2 Meppel JA1
Uit Ares MA4 Meisjes A3
Uit Hattem JA1 Jongens A1
Uit Hattem MA1 Meisjes A1
Uit Meppel MB5 Meisjes B3
Uit QZ MB2 Meisjes B1

19 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames 2 D2 (O)
Thuis Dames 1 Catwijck D1
Thuis Heren 2 Westerduiven H3
Uit Apeldoorn HC Heren A
Uit Steenwijk H1 Heren 1

25 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Jongens A1 Union JA2
Thuis Meisjes B1 Bemmel MB2
Thuis Meisjes A3 Nunspeet MA1
Thuis Meisjes A1 Westerduiven MA1
Uit Dalfsen MB1 Meisjes B2
Uit Salland MB2 Meisjes B3
Uit Apeldoorn JA4 Jongens A2
Uit Kampen MA2 Meisjes A2
Uit HCHN JB1 Jongens B1
Uit Kampen MB1 Meisjes B4

26 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames 2 Bully D4
Thuis Heren 2 H2 (O)
Thuis Heren 1 Westerduiven H1
Uit Hisalis D1 Dames 1

1 jun 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes B3 Meeuwen MB2
Thuis Jongens A2 Mezen JA2

2 jun 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Heren 2 Zutphen H2
Thuis Dames 1 Purmerend D1
Thuis Dames 2 D2 (O)
Uit Upward HC Heren A
Uit Drienerlo H1 Heren 1

16 jun 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames 2 Twente D3
Thuis Heren A Apeldoorn HD

COOKIE INFORMATIE

Voor een volledige werking van deze website wordt gebruik gemaakt van cookies.
Meer informatie over cookies > Accepteren