Heren 1

7e in poule Heren senioren 3e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
9
Oosterbeek H1
1
Hondsrug H1
1
Flevoland H1
1
Civicum H1
6
Doetinchem H1
1
Arnhem H1
3
Ares H1
1
Dash H1
Zondag 10 november
1
Steenwijk H1
2
Ares H1
3
Dash H1
3
Oosterbeek H1
2
Doetinchem H1
1
Flevoland H1
2
Civicum H1
3
Drienerlo H1
3
Hondsrug H1
4
HCM H1
Zondag 3 november
2
Zutphen H1
2
Hondsrug H1
2
Ares H1
1
Civicum H1
5
HCM H1
0
Dash H1
5
Oosterbeek H1
0
Steenwijk H1
2
Drienerlo H1
5
Doetinchem H1
2
Arnhem H1
2
Flevoland H1
Zondag 27 oktober
5
Dash H1
3
Zutphen H1
1
Flevoland H1
1
Drienerlo H1
2
Hondsrug H1
3
Arnhem H1
4
Civicum H1
4
Oosterbeek H1
0
Steenwijk H1
6
HCM H1
6
Doetinchem H1
3
Ares H1

Wedstrijdschema

H1
Civicum H1
Thuis
17-11-2019 14:45
Veld: KG1
Nr. 208892
Steenwijk H1
H1
Uit
24-11-2019 14:45
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 208900
H1
Almelo H1
Thuis
29-11-2019
Nr. 310188
Dash H1
H1
Uit
08-03-2020
Nr. 208902
H1
Hondsrug H1
Thuis
15-03-2020
Nr. 208911
Zutphen H1
H1
Uit
22-03-2020
Nr. 208919
H1
HCM H1
Thuis
29-03-2020
Nr. 208923
Oosterbeek H1
H1
Uit
05-04-2020
Nr. 208929
H1
Ares H1
Thuis
19-04-2020
Nr. 208935
Drienerlo H1
H1
Uit
10-05-2020
Nr. 208937
H1
Arnhem H1
Thuis
17-05-2020
Nr. 208944
H1
Doetinchem H1
Thuis
24-05-2020
Nr. 208952
Civicum H1
H1
Uit
07-06-2020
Nr. 208956
H1
Steenwijk H1
Thuis
14-06-2020
Nr. 208963

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Doetinchem H11010005919030
2.HCM H1107213317023
3.Drienerlo H1106223019020
4.Ares H1106042125018
5.Civicum H1105323718018
6.Arnhem H1105142530016
7.Flevoland H1103432119013
8.Oosterbeek H1103343330012
9.Hondsrug H1103163040010
10.Dash H110127204205
11.Zutphen H110118173704
12.Steenwijk H110019134301

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Heren Bekercompetitie Ronde 4 Silvercup - KO Noord-Oost".

Spelers (17)

Trainingen

wo
20:15
-
21:30
Veld 1 (Waterveld) (CD)
Jeroen
vr
20:45
-
22:00
Veld 1 (Waterveld) (CD)
Edwin
Volledig schema

Team resultaten

HondsZutphSteenOosteHCM HFlevoDrienDoetiDash CivicArnheAres
Hondsrug H13 - 43 - 45 - 22 - 42 - 3
Zutphen H12 - 22 - 10 - 51 - 6
Steenwijk H13 - 60 - 61 - 53 - 41 - 2
Oosterbeek H19 - 15 - 01 - 22 - 42 - 11
HCM H14 - 25 - 02 - 23 - 1
Flevoland H14 - 21 - 11 - 13 - 01 - 1
Drienerlo H11 - 12 - 55 - 2
Doetinchem H16 - 28 - 15 - 32 - 16 - 16 - 3
Dash H15 - 33 - 33 - 33 - 43 - 5
Civicum H16 - 24 - 42 - 38 - 04 - 1
Arnhem H13 - 22 - 22 - 41 - 2
Ares H12 - 11 - 43 - 23 - 12 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Heren Bekercompetitie Ronde 4 Silvercup - KO Noord-Oost".