Meisjes A2

4e in poule Meisjes A regulier 4e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 28 mei
Deventer MA3
Meppel MA2
6
Flevoland MA2
0
Mezen MA2
1
Apeldoorn MA5
5
Zwolle MA6
Zaterdag 21 mei
Zwolle MA6
Gorssel/Epse MA1
1
Mezen MA2
3
Apeldoorn MA5
3
Meppel MA2
3
Flevoland MA2
Zaterdag 14 mei
Gorssel/Epse MA1
Apeldoorn MA5
Deventer MA3
Zwolle MA6
Mezen MA2
Meppel MA2

Wedstrijdschema

MA2
Mezen
Thuis
28-05-2022 12:15
Veld: KG3
Nr. 599610
Scheidsrechters: Mees van de Rijdt, Mart Blonk

Poule stand (4e in poule Meisjes A regulier 4e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zwolle MA6119114812028
2.Deventer MA3107034721021
3.Apeldoorn MA5127054036021
4.Flevoland MA2135173851016
5.Mezen MA2125072543015
6.Meppel MA2114164241013
7.Ommen MA15311238010
8.Gorssel/Epse MA1100010136400

Spelers (14)

Trainingen

di
19:00
-
20:15
Veld 1 (Waterveld) (CD)
Kalkidan
do
19:15
-
20:30
Veld 1 (Waterveld) (AB)
Martijn B
Volledig schema

Team resultaten

ApeldGorssZwollMeppeOmmenDevenMezenFlevo
Apeldoorn MA5 - 1 - 56 - 23 - 24 - 52 - 4 -
Gorssel/Epse MA1 - 0 - 21 - 40 - 73 - 44 - 6
Zwolle MA65 - 0 - 5 - 33 - 15 - 16 - 0
Meppel MA24 - 210 - 10 - 82 - 34 - 50 - 33 - 3
Ommen MA12 - 28 - 08 - 1
Deventer MA33 - 510 - 0 - - 6 - 07 - 1
Mezen MA21 - 38 - 13 - 2 - 1 - 20 - 5
Flevoland MA23 - 45 - 11 - 54 - 103 - 16 - 0