Meisjes B2

4e in poule Meisjes B najaarscompetitie 3e klasse A
4e in poule Meisjes B voorcompetitie 3e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 november
5
Zwolle MB6
0
Hardenberg MB1
1
Kampen MB1
0
Flevoland MB2
5
Ares MB2
0
Dalfsen MB1
Zaterdag 9 november
2
Ares MB2
0
Zwolle MB6
1
Hardenberg MB1
5
Kampen MB1
2
Dalfsen MB1
0
Flevoland MB2
Zaterdag 2 november
5
Zwolle MB6
1
Dalfsen MB1
2
Kampen MB1
5
Ares MB2
3
Flevoland MB2
0
Hardenberg MB1

Wedstrijdschema

MB2
Zwolle MB6
Thuis
23-11-2019 10:45
Veld: KG2
Nr. 290037
Scheidsrechters: Wouter van Asselt, Justin Konings
Ares MB2
MB2
Uit
30-11-2019 12:20
Veld 2 Emotion (Semiveld)
Nr. 290042

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ares MB2330012209
2.Zwolle MB6320110306
3.Kampen MB132018606
4.Flevoland MB231023303
5.Dalfsen MB1310231003
6.Hardenberg MB1300311300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Meeuwen MB15500414015
2.Meppel MB25401185012
3.Dalfsen MB1512292205
4.Flevoland MB25113101904
5.Zwolle MB75032123003
6.Twello MB25023102002

Spelers (15)

Trainingen

ma
19:00
-
20:15
Veld 1 (Waterveld) (AB)
Ilse
wo
17:30
-
18:45
Veld 2 (Zandveld) (CD)
Lisa B
Volledig schema

Team resultaten

ZwollFlevoHardeDalfsAres Kampe
Zwolle MB65 - 05 - 1
Flevoland MB23 - 0
Hardenberg MB11 - 5
Dalfsen MB12 - 0
Ares MB22 - 05 - 0
Kampen MB11 - 02 - 5
TwellZwollMeppeMeeuwFlevoDalfs
Twello MB21 - 40 - 3
Zwolle MB74 - 41 - 5
Meppel MB26 - 01 - 0
Meeuwen MB115 - 13 - 27 - 1
Flevoland MB22 - 2
Dalfsen MB13 - 34 - 40 - 13