Meisjes B2

6e in poule Meisjes B voorcompetitie 3e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 september
6
Meppel MB2
0
Flevoland MB2
0
Dalfsen MB1
13
Meeuwen MB1
4
Zwolle MB7
4
Twello MB2
Zaterdag 7 september
15
Meeuwen MB1
1
Zwolle MB7
1
Twello MB2
4
Meppel MB2

Wedstrijdschema

MB2
MB2
Thuis
21-09-2019 10:45
Veld: KG2
Nr. 238987
Scheidsrechters: Dorien Lekkerkerk, Senna Kok
MB2
Zwolle MB7
Thuis
28-09-2019 11:00
Veld: KG1
Nr. 238989
Meeuwen MB1
MB2
Uit
05-10-2019 13:00
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 238993

Poule stand (6e in poule Meisjes B voorcompetitie 3e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Meeuwen MB1220028106
2.Meppel MB2220010106
3.Dalfsen MB1210121403
4.Twello MB220115801
5.Zwolle MB7201151901
6.Flevoland MB220021800

Spelers (1)

Trainingen

ma
19:00
-
20:15
Veld 1 (Waterveld) (AB)
Ilse
wo
17:30
-
18:45
Veld 2 (Zandveld) (CD)
Lisa B
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 28 september
08:30 – 11:30
Kantinedienst 1 door: Meisjes B2

Team resultaten

TwellZwollMeppeMeeuwFlevoDalfs
Twello MB21 - 4
Zwolle MB74 - 4
Meppel MB26 - 0
Meeuwen MB115 - 1
Flevoland MB2
Dalfsen MB10 - 13