Meisjes B2

5e in poule Meisjes B najaarscompetitie 3e klasse A
4e in poule Meisjes B voorcompetitie 3e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

MB2
Kampen MB1
Thuis
07-03-2020 15:15
Veld: KG1
Nr. 428810
Dalfsen MB1
MB2
Uit
14-03-2020 14:10
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 431005
Meppel MB2
MB2
Uit
21-03-2020 15:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 431009
MB2
Ommen MB1
Thuis
28-03-2020 12:30
Veld: KG3
Nr. 431011
Zwolle MB10
MB2
Uit
04-04-2020
Nr. 431016
Kampen MB1
MB2
Uit
18-04-2020 15:50
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 431018
MB2
Dalfsen MB1
Thuis
09-05-2020
Nr. 431020
MB2
Meppel MB2
Thuis
16-05-2020
Nr. 431024
Ommen MB1
MB2
Uit
06-06-2020 15:45
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 431027
MB2
Zwolle MB10
Thuis
13-06-2020
Nr. 431029

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Meisjes B Lente 3e klasse A".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ares MB25500205015
2.Zwolle MB65401244012
3.Kampen MB15302121609
4.Dalfsen MB1511341404
5.Flevoland MB2510441103
6.Hardenberg MB1501441801
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Meeuwen MB15500414015
2.Meppel MB25401185012
3.Dalfsen MB1512292205
4.Flevoland MB25113101904
5.Zwolle MB75032123003
6.Twello MB25023102002

Spelers (15)

Trainingen

ma
19:00
-
20:15
Veld 1 (Waterveld) (AB)
Ilse
wo
17:30
-
18:45
Veld 2 (Zandveld) (CD)
Lisa B
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 7 maart
14:00 – 16:45
Kantinedienst 3 door: Meisjes B2

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Meisjes B Lente 3e klasse A".

ZwollFlevoHardeDalfsAres Kampe
Zwolle MB65 - 05 - 110 - 1
Flevoland MB20 - 43 - 0
Hardenberg MB12 - 41 - 5
Dalfsen MB12 - 01 - 1
Ares MB22 - 04 - 15 - 0
Kampen MB11 - 03 - 02 - 5
TwellZwollMeppeMeeuwFlevoDalfs
Twello MB21 - 40 - 3
Zwolle MB74 - 41 - 5
Meppel MB26 - 01 - 0
Meeuwen MB115 - 13 - 27 - 1
Flevoland MB22 - 2
Dalfsen MB13 - 34 - 40 - 13