Hockey
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
Maandag
KG1
A
17:00 –
18:00
18:00 –
19:00
MB2
19:00 –
20:15
Ilse
MA2
20:15 –
21:15
Esther
B
17:00 –
18:00
18:00 –
19:00
MB2
19:00 –
20:15
Ilse
MA2
20:15 –
21:15
Esther
C
17:00 –
18:00
MC2
18:00 –
19:15
Justin K / Daan W
JA2
19:15 –
20:30
20:30 –
22:00
Paul
D
17:00 –
18:00
MC2
18:00 –
19:15
Justin K / Daan W
JA2
19:15 –
20:30
20:30 –
22:00
Paul
KG2
A
18:00 –
19:00
Jamie-B/Renske
JC1
19:00 –
20:15
Bas / Maartje
B
18:00 –
19:00
Jamie-B/Renske
JC1
19:00 –
20:15
Bas / Maartje
C
JD1
17:30 –
18:45
Wouter / Max
MD3
18:45 –
20:00
Marit / Max
D
JD1
17:30 –
18:45
Wouter / Max
MD3
18:45 –
20:00
Marit / Max
Dinsdag
KG1
A
MD2
17:00 –
18:15
Erna
JB1
18:45 –
20:00
Maaike
D02, D3, H02
20:00 –
21:00
B
MD2
17:00 –
18:15
Erna
JB1
18:45 –
20:00
Maaike
D02, D3, H02
20:00 –
21:00
C
17:00 –
20:00
JA1
20:00 –
21:15
Chris
D
17:00 –
20:00
JA1
20:00 –
21:15
Chris
KG2
C
MC4
18:30 –
19:45
Erna
D
MC4
18:30 –
19:45
Erna
KG3
C
MA1
20:00 –
21:15
Marc / Thijs
D
MA1
20:00 –
21:15
Marc / Thijs
Woensdag
KG1
A
MC3
16:30 –
17:30
Nina
MD3
17:30 –
18:45
Erna
MB3
19:00 –
20:15
Erna
B
MC3
16:30 –
17:30
Nina
MD3
17:30 –
18:45
Erna
MB3
19:00 –
20:15
Erna
C
15:30 –
16:30
MD1
16:30 –
17:30
Jeroen
MB1
17:30 –
18:30
Jeroen
D01
19:00 –
20:15
Jeroen
H01
20:15 –
21:30
Jeroen
D
15:30 –
16:30
MD1
16:30 –
17:30
Jeroen
MB1
17:30 –
18:30
Jeroen
D01
19:00 –
20:15
Jeroen
H01
20:15 –
21:30
Jeroen
KG2
A
17:00 –
18:00
Aafke/Kim
B
17:00 –
18:00
Aafke/Kim
C
MB2
17:30 –
18:45
Lisa B
D
MB2
17:30 –
18:45
Lisa B
KG3
C
MC1
19:00 –
20:15
Tim / Rense
D
MC1
19:00 –
20:15
Tim / Rense
Donderdag
KG1
A
JC1
19:00 –
20:15
Dennis
DDA
20:30 –
21:45
Marjan
B
JC1
19:00 –
20:15
Dennis
DDA
20:30 –
21:45
Marjan
C
JD1
18:45 –
20:00
Bas
HA
20:30 –
22:00
D
JD1
18:45 –
20:00
Bas
HA
20:30 –
22:00
KG2
A
MD2
18:45 –
20:00
Maartje / Beau
B
MD2
18:45 –
20:00
Maartje / Beau
C
MC3
18:45 –
20:00
Erna
D
MC3
18:45 –
20:00
Erna
KG3
C
MC2
19:00 –
20:15
Roos
D
MC2
19:00 –
20:15
Roos
Vrijdag
KG1
A
17:00 –
18:00
Danielle/Mart
MD1
18:00 –
19:15
Marissa / Lisa
MA1
19:30 –
20:45
Peter
D01
20:45 –
22:00
B
17:00 –
18:00
Danielle/Mart
MD1
18:00 –
19:15
Marissa / Lisa
MA1
19:30 –
20:45
Peter
D01
20:45 –
22:00
C
JF1, MF1
17:00 –
18:00
18:00 –
19:00
MC1
19:30 –
20:45
Edwin
H01
20:45 –
22:00
Edwin
D
JF1, MF1
17:00 –
18:00
18:00 –
19:00
MC1
19:30 –
20:45
Edwin
H01
20:45 –
22:00
Edwin
KG2
A
MB1
18:00 –
19:15
Lotte
D02
19:30 –
20:45
Igor
H02
20:45 –
22:00
Igor
B
MB1
18:00 –
19:15
Lotte
D02
19:30 –
20:45
Igor
H02
20:45 –
22:00
Igor
C
17:00 –
20:00
D
17:00 –
20:00
KG3
A
MA2
19:00 –
20:15
Tom
MA3
20:15 –
21:15
B
MA2
19:00 –
20:15
Tom
MA3
20:15 –
21:15
C
JB1
17:45 –
19:00
Tim / Lars
JA1
19:00 –
20:15
Martijn H
D3
20:15 –
21:30
Martijn
D
JB1
17:45 –
19:00
Tim / Lars
JA1
19:00 –
20:15
Martijn H
D3
20:15 –
21:30
Martijn